Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystają Polki?

Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystają Polki?
Zobacz więcej zdjęć »
Szanse, jakie daje nam dzisiejsza medycyna estetyczna są olbrzymie. Nic więc dziwnego, że coraz częściej decydujemy się na poprawiające wygląd operacje. Dzisiaj sprawdzamy, z jakich zabiegów chirurgii plastycznej najczęściej korzystają kobiety w Polsce.

Operacje piersi

Na pierwszym miejscu w kategorii najczęściej wykonywanych przez Polki zabiegów estetycznych są operacje plastyczne piersi. Wiele z nich zazdrości gwiazdom filmu dużych kształtów i żeby nie być gorszymi, decyduje się na powiększenie piersi. Za taką operację w dobrej klinice zapłacimy od 15 do 18 tysięcy złotych.

Nie brakuje też pań, które zmniejszają rozmiar swoich piersi. Wśród operacji plastycznych równie dużą popularnością cieszy się zabieg odtwarzania piersi, na który zgłaszają się kobiety po wypadkach i mastektomii.Zabiegi odmładzające

Podobną popularnością cieszą się zabiegi wypełniania zmarszczek czy podciągania skóry twarzy. Kobiety wybierają te kuracje ze względu na ich bezinwazyjność i dosyć niski koszt. Po takich od razu zabiegach mogą poczuć się o kilka lat młodsze.Większe usta

Żeby wyglądać jeszcze atrakcyjniej, panie na potęgę powiększają sobie usta. Aktualnie dostępnych jest kilka metod, które pozwolą poprawić widoczność naszych warg. Najczęściej wybieramy najmniej bolesne sposoby, takie jak uwydatnianie ust za pomocą własnego tłuszczu lub kwasu hialuronowego. Taka przyjemność będzie kosztować nas minimum 2500 złotych. Rzadko kiedy do takich zabiegów używa się już botoksu, który w medycynie wykorzystuje się do walki ze zmarszczkami.Plastyka brzucha

Polki w porównaniu z przedstawicielkami innych narodów, nie mają problemów z nadwagą, aczkolwiek będąc pacjentkami klinik plastycznych, zgłaszają się na plastykę brzucha. W większości przypadków jest to liposukcja, czyli odsysanie z naszego ciała nadmiaru tłuszczu. Oprócz tego do uznanych zabiegów plastycznych brzucha zaliczamy usuwanie fałd skóry, jakie zwykle powstają u osób, które w krótkim czasie schudły kilkanaście kilogramów. Z podobnych świadczeń medycznych korzystają też młode mamy, które nie mogą poradzić sobie ze swoim ciałem po urodzeniu dziecka.

Jest wiele powodów, dla których poddajemy się plastyce własnego ciała. Jedni robią to za przyczyną kompleksów, drudzy ze względu na sytuacje losowe. Jedno jest pewne – medycyna estetyczna na stałe weszła na polski rynek i przekonuje do siebie coraz więcej ludzi. Chociaż trzeba pamiętać, aby korzystać z takich zabiegów z umiarem, w innym razie efekt może być przeciwny do zakładanego.

Jeśli jesteś zainteresowana medycyna estetyczną zapoznaj się z ofertą kursów dostępnych na stronie: https://www.beautyextra.pl/szkolenia/kursy-medycyny-estetycznejRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »