Gospodarka » Żywność

Z okazji Dnia Czekolady Wedlowi odbiła czekoladowa palma

Z okazji Dnia Czekolady Wedlowi odbiła czekoladowa palma
Zobacz więcej zdjęć »
4 września to dzień wszystkich miłośników słodyczy i pozytywnych wrażeń.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

To właśnie dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Czekolady. Z tej okazji Fabryka Przyjemności E.Wedel, przygotowała nietypową niespodziankę – przy rondzie De Gaulle’a w Warszawie stanęła sześciometrowa palma w całości wykonana z wedlowskiej czekolady!

Dzień Czekolady to święto, kiedy na chwilę możemy oderwać się od codzienności i do woli rozkoszować słodkim smakiem czekolady. Z tej okazji marka Wedel gorąco zachęca do wspólnego świętowania, dzielenia się pozytywnymi emocjami i pysznymi wedlowskimi słodyczami.

Aby umilić wszystkim ten dzień i pozytywnie ich zaskoczyć, marka Wedel zainicjowała niecodzienną akcję. Dziś rano o godzinie 6, przy rondzie De Gaulle’a stanęła sześciometrowa czekoladowa palma, z której liści płynie czekolada! Słodką palmę wykonał Janusz Profus – Maestro Czekolady E. Wedel wraz z zespołem cukierników, którzy w swoim dorobku mają budowę wielu nietypowych, czekoladowych rzeźb. Tym razem wykonali replikę jednego ze współczesnych symboli Warszawy – palmę autorstwa Joanny Rajkowskiej, która przy rondzie De Gaulle’a stoi od grudnia 2002 roku.

Praca nad czekoladową palmą trwała 300 godzin. Rzeźba waży 500 kilogramów, z czego sam pień to 120 kilogramów czekolady, donica waży 160 kilogramów, a korona palmy składająca się z 35 liści – to aż 220 kilogramów wedlowskiej czekolady.

Dla wszystkich osób, które jutro pojawią się w okolicy ronda De Gaulle’a, Wedel przygotował jeszcze jedną, pyszną niespodziankę - kubeczek pysznej czekolady do picia.

Cieszmy się Dniem Czekolady wspólnie z bliskimi i pozwólmy by i nam choć trochę odbiła czekoladowa palma

Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »