Dom » Architektura

Zagłosuj i wygraj wymarzony projekt - konkurs na najładniejszy projekt domu rozstrzygnięty!

Zagłosuj i wygraj wymarzony projekt - konkurs na najładniejszy projekt domu rozstrzygnięty!
Zobacz więcej zdjęć »
Pierwszy urodzinowy konkurs portalu KreoDom miał na celu wyłonienie najładniejszego gotowego projektu domu.

Warunkiem uczestnictwa - obok wskazania projektu było przesłanie opinii uzasadniającej wybór właśnie tej konkretnej propozycji projektowej. Od stycznia do końca marca uczestnicy konkursu nadsyłali swoje opinie typując najciekawsze projekty.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wybór zwycięzcy przebiegał w dwóch etapach. W pierwszym, po podliczeniu wszystkich oddanych opinii, wyłoniony został najpopularniejszy projekt domu. W drugim etapie, spośród wszystkich osób, które wskazały na zwycięski projekt, wybrany został laureat Konkursu.

W rywalizacji projektowej zwyciężył projekt domu Z64 pochodzący z kolekcji Studia Z500, którego autorem jest arch. Piotr Zwierzyński.

„Z64 to dom o parterowej bryle i prostej konstrukcji oszczędnej w detale. Łączy w sobie tradycję z nowoczesnością gwarantując wyjątkowy klimat. To idealna propozycja dla osób praktycznych, poszukujących niewielkiego, wygodnego domu łatwego w budowie i ekonomicznego w utrzymaniu" - podkreśla autor projektu.

Laureatką konkursu została pani Anna Dudek, autorka najciekawszej opinii: „Marzenie o przytulnym, oszczędnym domku, który jest tani w budowie, funkcjonalny, a pokoi ma mniej niż 4 - wybór jest tylko jeden - uroczy Z64." Pani Annie została już przekazana nagroda główna, projekt Z64 wraz z życzeniami szybkiego spełnienia marzeń o własnym domu.

Więcej informacji wraz z prezentacją zwycięskiego projektu znaleźć można na stronie http://www.kreodom.pl/ oraz na stronie http://www.z500.pl/

źródło: Studio Z500 Piotr ZwierzyńskiRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Studio Z500 Piotr Zwierzyński
http://www.z500.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »