Technologie » Komputery

Zamet Industry ujednolica obsługę zarządczą w grupie dzięki Xpertisowi

Zamet Industry ujednolica obsługę zarządczą w grupie dzięki Xpertisowi
Zobacz więcej zdjęć »
Lider na rynku produkcji konstrukcji stalowych i maszyn, Zamet Industry, wdrożył we wszystkich spółkach i zakładach grupy rozwiązania z rodziny Xpertis. Aplikacje autorstwa firmy Macrologic zostały zaimplementowane w obszarach związanych z zarządzaniem finansami, personelem, logistyką i produkcją.

Spółka potrzebowała nowego rozwiązania informatycznego, gdyż koszty serwisowania ówcześnie posiadanego systemu były bardzo wysokie. Poszukiwała systemu nowoczesnego i wydajnego, który przyczyniłby się do obniżenia kosztów związanych z utrzymaniem infrastruktury informatycznej, ale także pozwoliłby „spiąć” obsługę procesów zarządczych w całej grupie.

Zorganizowaliśmy konkurs ofert, na który odpowiedziało kilku dostawców. Dwóch z nich zaprosiliśmy do dalszych rozmów. Wybór padł na Macrologic, który zaproponował rozwiązanie najlepiej spełniające nasze oczekiwania — mówi Piotr Jarosz, dyrektor finansowy w Grupie Kapitałowej Zamet Industry.
Cały proces implementacji systemu trwał mniej niż pół roku, wliczając w to czas konieczny na uzupełnienie danych historycznych. Następnie spółka rozpoczęła rozmowy z firmą Macrologic o implementacji systemu także w podległym jej podmiocie oraz tworzonych oddziałach. Obecnie Zamet Industry finalizuje działania związane z akwizycją kolejnej spółki, w której również zostanie zaimplementowany system Xpertis.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://erp-view.pl/erp/zamet_industry_ujednolica_obsluge_zarzadcza_w_grupie_dzieki_xpertisowi.html


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 8 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »