Firma » Biznes

Zamów przekąskę przez smartfona. Przesyłka zostanie dostarczona rowerem

Zamów przekąskę przez smartfona. Przesyłka zostanie dostarczona rowerem
Zobacz więcej zdjęć »
Polska kuchnia nie tylko tradycją stoi. Zmienia się zarówno oferta rodzimych firm z branży spożywczej, jak i kanały dystrybucji żywności. Podwójne paluszki Beer Fingers to jeden z nowatorskich produktów sprzedawanych w nowoczesny sposób.

Przysmaku nie trzeba szukać w sklepach - wystarczy zamówić go za pośrednictwem aplikacji na smartfony. Podobnych form sprzedaży jest wiele, ta różni się sposobem dostawy - przekąski są dostarczane rowerami transportowo-reklamowymi.

Dla większości firm z branży podwójne, sklejone ze sobą paluszki to błąd produkcyjny. W przeciwieństwie do nich, konsumenci utożsamiają je ze szczęściem - znalezienie podwójnego przysmaku w paczce tradycyjnych paluszków to dobry omen. To pozytywne nastawienie do podwójnych przekąsek postanowili wykorzystać twórcy marki Beer Fingers i zaoferowali nabywcom kilka rodzajów ich ulubionych przysmaków. Pomysł spotkał się z zainteresowaniem nie tylko kupujących, ale i ważnego inwestora z branży spożywczej. Wysoką jakość paluszków potwierdzili natomiast członkowie Loży Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”, którzy pozytywnie ocenili smak i wygląd produktów oraz stosunek ich jakości do ceny. Dwukrotne przyznanie certyfikatów „Doceń polskie” trzem rodzajom podwójnych paluszków (w polewie, solonych i z sezamem) dowodzi wysokiej jakości wyrobów, a zarazem podkreśla ich polskie pochodzenie.

Podwójne paluszki nie są dostępne w regularnej sprzedaży, ale ich miłośnicy nie będą mieli żadnego kłopotu z nabyciem smakołyków. - Niedawno uruchomiliśmy aplikację na smartfony, za pośrednictwem której szybko i wygodnie można zamówić ulubione przysmaki. Aplikacja działająca w systemach Android lub iOS jest dostępna w sklepach Google Play, Apps Store oraz na naszej stronie internetowej - mówi Bartosz Głodowski, prezes firmy Beer Fingers.

Nowa propozycja firmy już spotkała się z zainteresowaniem kupujących. Szczególną popularnością cieszy się promocja, w ramach której trzy paczki podwójnych paluszków można nabyć za jedyne 5 złotych. - Zamówione przysmaki są dostarczane rowerami transportowo-reklamowymi działającymi w systemie franchisingowym. Obecnie w sieci działa 9 rowerów usytuowanych przede wszystkim w centrum Warszawy. Dostawy poza obszarem działania rowerów są natomiast realizowane innymi dostępnymi środkami, takimi jak przesyłki kurierskie - dodaje B. Głodowski.

Warto odnotować, że dzięki aplikacji można zamówić nie tylko paluszki, ale i inne produkty spożywcze. - Zależało nam, aby były to wyroby wysokiej jakości z oferty polskich firm. Do dyspozycji konsumentów są m.in. sękacz, ogórki, ćwikła i słodkości - kończy Bartosz Głodowski. 


* * *

Ogólnopolski Program Promocyjny „Doceń polskie"
www.docenpolskie.pl
www.blog.docenpolskie.pl 

Celem programu „Doceń polskie” jest promocja wysokiej jakości produktów spożywczych dostępnych na polskim rynku. Ich selekcją, oceną i przyznaniem certyfikatu „Doceń polskie” zajmują się specjaliści zawodowo związani z żywnością i technologią żywienia, którzy tworzą Lożę Ekspertów. Zasiadają w niej m.in. członkowie Fundacji Klubu Szefów Kuchni. Twórca programu „Doceń polskie” jest  także organizatorem projektu BlogerChef (blogerchef.pl) – innowacyjnego przedsięwzięcia skierowanego do blogerów kulinarnych. 


* * *

KONTAKT:
Ogólnopolski Program Promocyjny „Doceń polskie”
www.docenpolskie.pl

Kontakt dla mediów:
Anna Koza
anna.koza@adventure.media.pl
Adventure Media s. c. Agencja Public Relations
www.adventure.media.pl
tel. 32 724 28 84
fax 32 417 01 70 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »