Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Zaplanuj podróż życia z programem BEST WESTERN ADVANCE

Zaplanuj podróż życia z programem BEST WESTERN ADVANCE
Zobacz więcej zdjęć »
Wybierając się w podróż do jakiegokolwiek miejsca na świecie zawsze trzeba dokładnie zaplanować podróż, a w szczególności zadbać o odpowiedni nocleg. Pomocny w tym może okazać się program BEST WESTERN ADVANCE.

BEST WESTERN to największa sieć hoteli na świecie, którą tworzy ponad 4000 niezależnych hoteli w 100 krajach i regionach. Daje to olbrzymie możliwości noclegowe podróżnym, którzy mogą wybierać w bogatej ofercie zakwaterowania w jednym z hoteli BEST WESTERN.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Program BEST WESTERN ADVANCE pozwala w znaczący sposób ułatwić planowanie podróży. Dzięki niemu podróżujący może przebywać w wielu hotelach sieci, które oferują pobyt o ujednoliconych, komfortowych standardach, z miłą obsługą oraz lokalizacją w wyjątkowo urokliwych miejscach, a wszystko to w atrakcyjnych cenach.


Dla kogo?


Z programu BEST WESTERN ADVANCE mogą skorzystać wszyscy goście, którzy chcą zapłacić z góry za pobyt w hotelach sieci uczestniczących w programie, które są zlokalizowane w Europie, Azji oraz Afryce.


Jakie profity?


Przystępując do programu podróżny może za pomocą jednostek BEST WESTERN Travel Card opłacić z góry rezerwację pokoju hotelowego, podatek oraz ewentualne lokalne opłaty za wszelakie usługi. W cenie takiej rezerwacji znajduje się obfite i zdrowe śniadanie. Dzięki programowi podróżujący nie musi posiadać przy sobie dodatkowej ilości gotówki lub odpowiedniej liczby czeków podróżnych. Nie będzie mu to potrzebne.


Jakie zasady?


Aby przystąpić do programu BEST WESTERN ADVANCE, wystarczy dokonać wcześniejszej rezerwacji dzwoniąc pod jeden z bezpłatnych numerów Centrum Rezerwacji. Każdy hotel sieci proponuje pokoje z możliwością opłaty z góry. W momencie meldowania się w hotelu podróżny musi okazać kartę Unit Travel Card, na której znajduje się odpowiednia ilość jednostek. Można je zakupić za pośrednictwem partnerów kontaktowych BEST WESTERN na całym świecie.


Dla kogo jeszcze?


Karta BEST WESTERN Travel Card oraz program BEST WESTERN ADVANCE to także doskonała oferta dla pracowników biur podróży, dzięki którym zyskują oni atrakcyjne stawki prowizji oraz gotowe produkty sprzedaży.


Pracownik biura podróży może sprzedać klientowi doładowaną kartę BEST WESTERN Travel Card lub karty doładowane jednostkami BEST WESTERN ADVANCE, którymi może następnie opłacić dowolne usługi w jednym z hoteli sieci. Dzięki zarówno walucie, jak i jednostkom zgromadzonym w ramach BEST WESTERN Travel Card, pracownik biura podróży otrzymuje atrakcyjne prowizje.


Więcej informacji można znaleźć pod adresem: www.bestwestern.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Peperoni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »