Dom » Architektura

Zapraszamy na nową edycję spotkań z cyklu „Zastosowanie nowoczesnych technologii w architekturze”

Zapraszamy na nową edycję spotkań z cyklu „Zastosowanie nowoczesnych technologii w architekturze”
Zobacz więcej zdjęć »
Rozpoczyna się kolejna edycja bezpłatnych seminariów dla architektów organizowanych przez firmy: Pilkington Polska, Schüco i Geze. Najbliższe spotkania z cyklu „Zastosowanie nowoczesnych technologii w architekturze” odbędą się w Rzeszowie (25.04.) i Zamościu (26.04.).

 
W kwietniu rozpoczyna się kolejny cykl seminariów dla architektów, podczas których zaprezentowane zostaną nowoczesne technologie w projektach budowlanych. Organizatorzy spotkań – przedstawiciele Pilkington Polska, Schüco i Geze przedstawią najnowsze rozwiązania w zakresie wielofunkcyjnych przeszkleń w budynkach zrównoważonych, innowacyjnych energooszczędnych powłok budynków, systemów solarnych i fotowoltaicznych, nowoczesnych konstrukcji z aluminium i PCV oraz okuć budowlanych i automatyki drzwiowej. Architekci dowiedzą się, w jaki sposób wykorzystując nowoczesne technologie można obniżyć zużycie energii i wody w budynku, podnieść poziom bezpieczeństwa obiektu, a także poprawić wygodę i komfort użytkowania przestrzeni. Zastosowanie konkretnych rozwiązań w praktyce zostanie pokazane na przykładzie wybranych realizacji architektonicznych. Podczas spotkań prezentowane będą także wybrane aspekty zrównoważonej architektury oraz systemów certyfikacji „zielonych” budynków.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Tegoroczny cykl seminariów inaugurują spotkania w Rzeszowie i Zamościu, które odbędą się odpowiednio 25 i 26 kwietnia br. Kolejne planowane są w Olsztynie (czerwiec br.), Opolu i Zielonej Górze (wrzesień br.), Słupsku i Grudziądzu (październik br.) i Nowym Sączu (listopad br.). Udział w seminariach jest bezpłatny. Aby otrzymać zaproszenie, należy zarejestrować się na stronie: http://www.pilkington.com/europe/poland/polish/building+products/architects/seminars+for+architects.htmRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

EC

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »