Dom » Budownictwo

Zaprojektowani - krakowski weekend dobrego designu

Zaprojektowani - krakowski weekend dobrego designu
Zobacz więcej zdjęć »
Rusza pierwsza edycja krakowskiego święta designu. W dniach 21 – 23 listopada festiwal „Zaprojektowani” połączy inicjatywy krakowskiego środowiska koneserów dobrego wzornictwa.

Organizatorzy: Szkoła Wnętrz i Przestrzeni, Fundacja Piękna Polska i Sanitec Koło zapraszają na spotkania z osobowościami świata designu, wystawy, targi pracy i kolejną edycję Expo Kamień Papier Nożyce.

Ideą „Zaprojektowanych” jest stworzenie płaszczyzny łączącej edukację, kulturę, wystawy i targi.  Krakowski weekend designu to wydarzenie stworzone z myślą o środowisku projektantów wnętrz i produktu, studentów wzornictwa, koneserów oraz amatorów projektowania i aranżowania przestrzeni.

Piątek, 21 listopada, to dzień inspiracji i wiedzy pod egidą Krakowskich Szkół Artystycznych przy ul. Zamoyskiego 52. Organizatorzy przygotowali szereg warsztatów i paneli dyskusyjnych, dzięki którym uczestnicy poznają od podszewki praktyczne aspekty pracy projektanta wnętrz. Wystąpienia tych, którzy odnieśli sukces w branży przybliżą metodykę autopromocji, opowiedzą o obecnych trendach, niuansach pracy z inwestorem czy historii i przyczynach sukcesu najpopularniejszych produktów wyposażenia wnętrz. Absolwenci szkół artystycznych będą mogli poznać potencjalnych pracodawców podczas targów pracy. Dzień zakończy wernisaż wystawy „Fotoprzestrzenie” i afterparty w klubie Baroque.

Drugiego dnia Prodesigne, przy ul. Składowej 22, gościć będzie uznane osobowości świata designu, w tym Oskara Ziętę, Sebastiana Wolzaka, Timo de Rijka czy Arne Hendriksa. Moderatorem konferencji „Design R.I.P. – Welcome Creative Business” będzie Zuzanna Skalska. W przestrzeni Sanitec Koło, będzie można obejrzeć polską premierę video-wywiadu z Antonio Citterio.

23 listopada podwoje dla koneserów designu otworzy Stara Zajezdnia przy ul. Świętego Wawrzyńca, gdzie odbędzie się druga edycja Targów Dobrego Wnętrza „Papier Kamień Nożyce”.

Dalsze informacje o wystawcach i programie wydarzenia można uzyskać na stronie internetowej
http://www.zaprojektowani.com.pl/

Sanitec KOŁO Sp. z o.o. to jedna z największych i najbardziej renomowanych w Polsce firm produkujących    i dystrybuujących wyposażenie łazienek. Od ponad 50 lat dostarcza wysokiej jakości wyposażenie łazienek domowych i toalet publicznych. Od 1993 r. należy do międzynarodowej Grupy Sanitec, która jest największym w Europie producentem ceramiki łazienkowej. W swojej ofercie Sanitec KOŁO posiada przede wszystkim bogatą ofertę ceramiki łazienkowej, którą uzupełniają nowoczesne modele wanien i brodzików akrylowych, kabin prysznicowych oraz mebli łazienkowych. Produkty, spełniające europejskie standardy jakości, oferowane są pod markami KOŁO, Keramag i Keramag Design.
Wyroby Sanitec KOŁO były wielokrotnie nagradzane i doceniane w konkursach za stosowane technologie i atrakcyjne wzornictwo. Więcej informacji o firmie: www.kolo.com.pl


Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »