Kultura, sztuka » Kultura

Zaraź się miłością do sztuki… w hotelu

Zaraź się miłością do sztuki… w hotelu
Zobacz więcej zdjęć »
Sztuka w coraz większym stopniu przenika nasze codzienne życie. Dzieła słynnych artystów można oglądać już nie tylko w muzeach czy galeriach, ale także w centrach handlowych, na lotniskach czy w hotelach.

Naprzeciw potrzebom tych miejsc wychodzą galerie sztuki, które przygotowują bogate oferty obiektów artystycznych, dzięki którym wnętrza nabierają indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru, a przez to stają się atrakcyjne dla osób je odwiedzających. Jedną z nich jest wrocławska Galeria DNA.

Galeria DNA oferuje sprzedaż gotowych, oryginalnych prac uznanych oraz początkujących artystów, m.in. obrazów, grafik, rzeźb, wyrobów ceramicznych oraz dekoracji. Realizuje także zlecenia na specjalne, dedykowane kolekcje, które idealnie wkomponują się w klimat danego miejsca. Oprócz tego hotele czy ośrodki SPA mogą zamówić ręcznie wykonane pamiątki, które będą przypominać gościom o miło spędzonym pobycie, m.in. akwarele, grafiki, wyroby szklane i ceramiczne.

- To nasz pomysł na zarażenie ludzi miłością do dzieł sztuki. To dzięki nim przestrzeń, w której przebywamy staje się wyjątkowa i nabiera dla nas nowego, sensualnego wymiaru. A przez to i my czujemy się niepowtarzalni – mówi Piotr Wawrzynów, właściciel Galerii DNA.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DNA Gallery
http://dnagallery.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »