Gospodarka » Żywność

ZASKAKUJĄCA KASZA & RYŻ

ZASKAKUJĄCA KASZA & RYŻ
Zobacz więcej zdjęć »
Ryż i kasza to jedne z najpopularniejszych dodatków do obiadu, często produkty te dodajemy też do sałatek. Choć to niewiarygodne, kasza i ryż mogą też okazać się niezastąpionym składnikiem... deseru, np. babeczek z czekoladą. Niemożliwe?
 

A jednak! Książka Marioli Białołęckiej pt. "Zaskakująca kasza i ryż" udowadnia, że z produktów tych wyczarować można zupełnie niestandardowe i przepyszne dania.

Książka „Zaskakująca kasza i ryż" zawiera aż 80 oryginalnych przepisów na dania z kaszy i ryżu. Wszystkie przepisy podane w książce powstały na bazie ryżów i kasz firmy Kupiec.
Są wśród nich potrawy tak zaskakujące jak desery: „Creme brulee z kaszy jęczmiennej" czy „Gryczane brownie", ale także specjały nawiązujące do kuchni zagranicznej, np. meksykańskie „Champurrado" czy tanzańskie „Ugali".

W książce, oprócz przepisów, znaleźć można także wiele interesujących informacji o kaszach i ryżu. Jest to pozycja, która dostarcza mnóstwo nowych pomysłów i pobudza wyobraźnię. Autorka książki, Mariola Białołęcka pisze w przedmowie: „Książka podsuwa mnóstwo rozwiązań, jak sprawić, żeby zdrowe jedzenie nie było nudne. W większości przepisów w tej książce miksuję kasze z różnymi składnikami głównie z warzywami i owocami, ale też ze śmietanką, orzechami, czy dobrej jakości serami, dodaję je także do wypieków oraz przyrządzam sałatki."

Książka „Zaskakująca kasza & ryż" powstała przy współpracy z firmą Kupiec, jednym z największych polskich producentów zdrowej żywności.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

milkas

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 2 dni:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »