Dom » Wnętrza

Zatrzaśnięte klucze w domu. Co robić?

Zatrzaśnięte klucze w domu. Co robić?
Zobacz więcej zdjęć »
Zatrzaśnięcie kluczy w domu lub mieszkaniu stanowi duży problem dla właścicieli, skutecznie uniemożliwiając powrót do własnego lokalu. Taka sytuacja może zdarzyć się posiadaczom zamków z automatycznym zatrzaskiem, wystarczy chwila nieuwagi, aby klucze zostały za zamkniętymi drzwiami.
Co robić w takiej sytuacji?

Pomoc specjalisty

W przypadku zatrzaśniętych kluczy w mieszkaniu najprostszym i najszybszym sposobem jest telefon do firmy ślusarskiej. Pogotowie zamkowe Poznań jest dostępne dla wszystkich mieszkańców przez cały tydzień, 24 godziny na dobę. Fachowcy posiadają bogate doświadczenie, które umożliwia szybkie otwarcie zamka bez kluczy. Z pomocy ślusarza można również skorzystać w przypadku zgubienia kluczy, czy konieczności wymiany zamka.Czy próbować samodzielne otworzyć zamek?

Wielu właścicieli w sytuacji braku możliwości otwarcia drzwi, próbuje otworzyć zamek przy pomocy zwykłych narzędzi. Niestety zazwyczaj takie próby kończą się uszkodzeniem wkładki, całego zamka lub nawet drzwi. To oczywiście znacznie podnosi koszt dostania się do mieszkania, gdyż poza awaryjnym otwieraniem drzwi, trzeba jeszcze wymienić zamek. Warto bowiem pamiętać, że pomoc ślusarza w otwarciu drzwi nie jest droga, a koszt takiej usługi zaczyna się od 100 zł. Dodatkowo fachowiec z https://www.pogotowie-zamkowe-poznan-24h.pl/ zrobi to szybko i bezproblemowo, umożliwiając mieszkańcom powrót do domu. Na życzenie klienta, ślusarz może również sprawdzić, czy zamek działa prawidłowo oraz czy mechanizm nie wymaga czyszczenia.Czy ślusarz zawsze otworzy drzwi?

Dobry ślusarz poradzi sobie z każdym rodzajem zamka, co wynika z posiadanej dużej wiedzy, umiejętności i specjalistycznych narzędzi. Co więcej fachowiec otworzy też zamek do sejfu, auta, czy kasetki, nawet jeśli są one uszkodzone. Jednak, aby ślusarz mógł przystąpić do pracy niezbędne jest udowodnienie mu, że faktycznie posiada się prawo do wejścia do auta lub nieruchomości. Wystarczy do tego dowód rejestracyjny w przypadku auta, a jeśli sprawa dotyczy mieszkania to jedna z następujących rzeczy:

  • dokument wraz ze zdjęciem i adresem;
  • pasujący do zamka klucz;
  • dokument potwierdzający własność lub wynajem np. umowa najmu;
  • poświadczenie sąsiadów.

Jak widać udowodnienie prawa do lokalu i auta nie jest wcale trudne, a dzięki tej procedurze firma ślusarska dba o bezpieczeństwo swoich klientów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »