Motoryzacja » Samochody

Zawodnicy klubu Vive Tauron Kielce za kółkiem Lexusów

Zawodnicy klubu Vive Tauron Kielce za kółkiem Lexusów
Zobacz więcej zdjęć »
Salon Toyota&Lexus Romanowski po raz kolejny wygrywa kontrakt i zostaje dostawcą samochodów dla zawodników i klubu Vive Tauron Kielce. Poprowadzą Lexusy NX200t, napędzane turbodoładowanym, 2-litrowym silnikiem, rozwijającym moc 238 KM. Zawodnicy będą jeździć wersją Elegance.

Wybór aut nie był przypadkowy. To w końcu również wizytówka klubu, a klub o światowych ambicjach, jakim jest Vive Tauron Kielce, musi prezentować się na najlepszym poziomie. Właściciele Toyota&Lexus Romanowski zaproponowali, że w flocie klubu pojawią się w tym sezonie auta marki Lexus. Zawodnicy muszą mieć zapewniony nie tylko komfort, który pozwoli im skupić się na tym co najważniejsze - czyli grze i wynikach, ale i bezpieczeństwo. Lexus jest najwłaściwszym wyborem.

Rozmowy na temat przedłużenia umowy sponsorskiej pomiędzy Toyota&Lexus Romanowski a Vive Tauron Kielce trwały od stycznia br. Efektem jest wynajem długoterminowy 23 aut, forma którą firma stosuje dla największych i najbardziej wymagających klientów flotowych. Lexusy w nowym kontrakcie będą wymieniane co sezon, w rezultacie zawodnicy dostaną co rok, przez kolejne trzy lata, nowe samochody.

Dotychczas zawodnicy jeździli Toyotami Avensis, które po okresie użytkowania wracają do dealera i zostaną wystawione do sprzedaży. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AdComms Media & Marketing Group

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »