Rozrywka i wypoczynek » Sport

Zdobądź z Wedlem bilety na UEFA EURO 2012TM!

Zdobądź z Wedlem bilety na UEFA EURO 2012TM!
Zobacz więcej zdjęć »
12 stycznia odbyło się ostatnie oficjalne losowanie biletów dla kibiców. Wszystkich, którym nie udało się do tej pory zdobyć biletów na mecze UEFA EURO 2012TM, zapraszamy do wzięcia udziału w loterii marki Wedel!

 Nie ma  nic prostszego, kupujesz słodycze i co tydzień masz szansę na bilet!

Wyczekiwane UEFA EURO 2012TM zbliża się wielkimi krokami i do jego rozpoczęcia zostało już niecałe 90 dni. Mamy za sobą już wiele oficjalnych losowań, jednak grono kibiców nie posiada jeszcze upragnionych biletów na mecze Pucharu Europy.

Dla wszystkich tych, którzy do tej pory nie mieli szczęścia, marka Wedel – Narodowy Sponsor UEFA EURO 2012TM – przygotowała loterię, w której do wygrania jest 1090 podwójnych biletów na mecze Euro. Aby wygrać jeden z nich, należy zakupić produkty Wedla na minimum 20 złotych i zarejestrować paragon na stronie wedel.pl . Losowania odbywają się w każdy czwartek, od 2 stycznia do 10 czerwca 2012 roku, na antenie telewizji Polsat.Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »