Technologie » AGD - RTV

Zenstore.pl

Zenstore.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Znacie Amikę? Pewnie doskonale. Słyszeliście o zen? Chyba jednak nie wszyscy. O piekarniku Zen? Wygląda na to, że jeszcze mniej. Dziwne, ale nie szkodzi.
 Poznajcie zenstore.pl . Znajdziecie tam i Amikę, i zen, i piekarnik Zen – przede wszystkim.

Właśnie uruchomiona została strona internetowa, na której można obejrzeć i kupić produkt, o którym zrobiło się już głośno w świecie. Wszystko za sprawą nagrody red dot best of the best 2012, przyznawanej za wybitne osiągnięcia w zakresie designu. To pierwszy polski produkt wyróżniony tak prestiżową nagrodą za jakość wzornictwa, więc zasługuje na szczególną uwagę. Zresztą w kolekcji wyróżnień, jakimi uhonorowano w tym roku piekarnik Zen, znalazł się także polski akcent – nagroda must have, która okazała się rodzimym potwierdzeniem światowego wyboru.

Strona startowa jest wprawdzie czarno-biała, ale przecież kolorowa, bo czerń i biel to tylko dwie skrajne wersje frontu tego samego urządzenia, przełamane zresztą istotnym detalem, jaki dodaje charakteru – drewnianym uchwytem, który można dobrać według własnych upodobań spośród czterech wersji. Na prawdziwą feerię barw trafi się zaś po wyborze zakładki „zaaranżuj swoją kuchnię z ZEN”, gdzie można sobie dobierać kilkanaście kolorów ścian, frontów szafek kuchennych i blatów oraz frontu wyspy, tak aby skomponować idealny dla siebie zestaw z najnowszym piekarnikiem. Na tej samej stronie zenstore.pl do kompletu można też dobrać sobie okap kominowy Zen o wykończeniu czarny mat plus czarne szkło.

Nowy piekarnik Amiki swoją nazwą nawiązuje do filozofii zen. Jej sednem jest to, że radości i szczęścia nie trzeba szukać wyłącznie w wielkich sprawach, ale można je osiągnąć za sprawą rzetelnego wykonywania nawet drobnych codziennych czynności. Nie da się ukryć, że zarówno nazwa, jak i filozofia zen idealnie pasują do zadań, jakie ma do wykonania najnowocześniejszy sprzęt grzejny. 

Amica od lat unowocześnia polskie kuchnie. Robi to na światowym poziomie, co zostało potwierdzone wieloma nagrodami, a wśród nich tymi, o których była mowa powyżej. Kompetencje firmy w zakresie sprzętu grzejnego należą do najważniejszych osiągnięć polskiej myśli technicznej. Innowacyjność urządzeń i technologiczne zaawansowanie stosowanych w nich rozwiązań sprawiają, że zarówno rodzimi użytkownicy, jak i zagranica mogą na co dzień korzystać z funkcji udostępnionych przez markę Amica i cieszyć się osiągniętymi za ich sprawą rezultatami.

Do szczęścia czasami naprawdę potrzeba niewiele. Wiedzą to wszyscy, którzy na co dzień praktykują zen, a będą mogli się o tym przekonać także ci, którzy staną się właścicielami piekarnika Zen.


Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »