Dom » Wnętrza

Zestaw natryskowy z przyssawkami Milos Exe marki Invena – wygoda i łatwość montażu

Armatura łazienkowa należy do tych elementów wyposażenia, które wybierane są na lata. Nowy zestaw natryskowy z przyssawkami Milos Exe firmy Invena udowadnia, że stylowy design może iść w parze z wygodą użytkowania, wysoką funkcjonalnością i niespotykaną łatwością montażu.

Jeszcze kilkanaście lat temu w większości polskich łazienek królowała wanna. Chociaż wciąż jest ona bardzo popularnym i lubianym rozwiązaniem to w wielu domach musiała ustąpić pola prysznicowi. Taka zmiana upodobań wynika z wielu aspektów, ale głównymi względami są zwykle: zbyt mało miejsca w łazience, brak czasu na długie kąpiele a także chęć obniżenia rachunków za wodę. Prysznic to jednak nie tylko sposób na oszczędność czasu i pieniędzy. Nowoczesne zestawy natryskowe marki Invena oferują o wiele więcej: niezwykły komfort użytkowania oraz niespotykaną łatwość montażu. Doskonale udowadnia to nowy komplet prysznicowy Milos Exe, który wyróżnia się unikalnym sposobem mocowania. Producent zastosował w nim bowiem praktyczne przyssawki, umożliwiające montaż bez użycia specjalistycznych narzędzi czy konieczności wiercenia otworów w glazurze. System mocowania na przyssawki ma jeszcze inne istotne walory: możliwość prostego i szybkiego regulowania uchwytów, a także demontażu całego zestawu lub korekty jego położenia.

Funkcjonalność w stylowym wydaniu

Komplet natryskowy z przyssawkami Milos Exe marki Invena, poza wygodnym sposobem montażu, wyróżnia się eleganckim designem i wysoką funkcjonalnością. Niezwykły komfort użytkowania zestawu to przede wszystkim zasługa uchwytu suwakowego regulowanego przyciskiem a także wygodnej słuchawki oraz długiego (150 cm) węża o podwójnym splocie. Osoby korzystające z nowego rozwiązania marki Invena z pewnością docenią również możliwość regulowania sposobu przepływu wody. Do wyboru są trzy warianty: strumień normalny, hydromasaż oraz opcja mieszana. Zestaw Milos Exe dostępny jest w kolorze chrom/szary. Producent zadbał również, by na drążku natryskowym znalazła się praktyczna mydelniczka.

Więcej informacji na temat produktów firmy Invena znaleźć można na stronie www.invena.pl

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

INVENA S.A. powstała w 1992 roku i do 2009 roku funkcjonowała  jako Gama San S.A. Firma jest uznanym producentem baterii łazienkowych i kuchennych, kabin i słuchawek natryskowych, armatury do instalacji wodnych, gazowych i grzewczych. W czerwcu 2000 roku jako pierwszy polski dystrybutor w branży instalacyjnej INVENA S.A. uzyskała certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001. Firma jest zdobywcą wielu nagród, m.in. statuetki „Złoty Instalator” czy Złotego Certyfikatu konkursu "Przedsiębiorstwo Fair Play". Wśród otrzymanych przez nią wyróżnień są m.in. tytuł „Gazela Biznesu” (2009), „Solidna Firma” (2011) a także Certyfikat Wiarygodności Biznesowej (2014) czy „Skrzydła Biznesu” (2015). Firma jest członkiem Polskiej Korporacji Techniki Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji oraz Business Centre Club.

Założycielem i właścicielem większościowego pakietu akcji INVENA S.A. jest Marek Kamiński, znany polarnik i podróżnik, pierwszy człowiek w historii, który w ciągu jednego roku zdobył pieszo oba Bieguny Ziemi.

INVENA S.A.

ul. Lniana 2

75-213 Koszalin

www.invena.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »