Technologie » AGD - RTV

Zestaw plus więcej

Zestaw plus więcej
Zobacz więcej zdjęć »
Razem ze znaną siecią handlową Media Markt prowadzona jest przez Amikę promocja „Zestaw plus więcej”.
Ze względu na to, że czas jej trwania został przedłużony do końca lipca, to najwyższy czas by zdecydować się na zakup nowoczesnych urządzeń Amiki.

Najnowszą promocją powinni zainteresować się wszyscy ci konsumenci, którzy poważnie myślą o zakupie zestawu do zabudowy składającego się z płyty grzejnej i piekarnika. Amica daje tu do dyspozycji płytę PI 6501 TU oraz dowolny swój piekarnik. Zakup tego zestawu w sklepie Media Markt nagradzany jest zestawem garnków Emalia Olkusz Mizar.

Wystarczy swój zakup zarejestrować na stronie internetowej www.promocje.amica.pl lub przesłać do organizatora wypełniony kupon promocyjny, kopię dowodu zakupu i kopię karty gwarancyjnej z widocznym numerem fabrycznym i typem produktu.

Podobnie jak w innych promocjach Amiki, konsument, który bierze udział w promocji, otrzymuje więcej. Nie tylko nowoczesny, zaawansowany technologicznie sprzęt, który mógłby nabyć i bez promocji, ale dodatkowo – w tym wypadku – zestaw bardzo przydatnych w gospodarstwie domowym i solidnych garnków znanej marki.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »