Społeczeństwo » Społeczeństwo

Zgłoś swoje dziecko do udziału w darmowej sesji noworodkowej

Zgłoś swoje dziecko do udziału w darmowej sesji noworodkowej
Zobacz więcej zdjęć »
Chcesz zupełnie bezpłatnie otrzymać artystyczne zdjęcia swojego nowo narodzonego dziecka?
Zgłoś je do udziału w specjalnej, warsztatowej sesji! Studio Pajewska poszukuje dwóch maluchów urodzonych po 11 maja 2019 r., które zostałyby modelami dla kursantów Iwony Pajewskiej – specjalistki od fotografii ciążowej i noworodkowej.

Warsztaty fotografii noworodkowej odbędą się 23 maja w Studiu Pajewska przy ulicy ul. Elektrycznej 1 lok. 1a w Białymstoku. Wezmą w niej udział osoby szkolące się pod okiem Iwony Pajewskiej, która od lat zajmuje się tą dziedziną sztuki i w całej Polsce prowadzi kursy dla specjalistów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Jedynymi warunkami udziału w sesji są: zgodna na rozpowszechnianie wizerunku oraz odpowiedni wiek dziecka.

– Zapraszamy rodziców z maluchami urodzonymi po 11 maja, tak aby w dniu sesji dzieci miały 5-12 dni – mówi Iwona Pajewska, organizatorka wydarzenia. – To ważne, ponieważ właśnie w tym okresie noworodki dużo śpią i nie są tak wymagające. Po nakarmieniu dzieci są ubierane, a potem smacznie zasypiają. Większość z nich nawet nie zauważa, że sesja się odbyła.  

Podczas całego wydarzenia rodzice będą czuwać nad swoimi pociechami. Fotografka podkreśla także, że komfort maluchów zawsze jest dla niej priorytetem, dlatego opiekunowie nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo czy higienę.

– Podczas sesji to dziecko jest najważniejsze, zawsze dostosowujemy więc rytm pracy do jego potrzeb. Dbamy o odpowiednią temperaturę, wykorzystujemy wyłącznie czyste, przyjemne w dotyku materiały. Wszystkie pozy, które zaproponujemy, były konsultowane z położnymi i są w 100% bezpieczne – tłumaczy Iwona Pajewska.

W zamian za udział w sesji rodzice mogą liczyć na pamiątkowe zdjęcia swoich dzieci. Więcej szczegółów znajdziecie na Facebooku @studiopajewska lub pod numerem telefonu 607-858-536.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

publicum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »