Technologie » AGD - RTV

Zgrabny i dostępny

LAVAZZA rozszerza ofertę ekspresów do kawy z linii A MODO MIO. Tym razem proponuje filigranowe urządzenie o potencjale profesjonalnego ekspresu ciśnieniowego. PICCINA to jeden z najmniejszych ciśnieniowych ekspresów na rynku, dostępnych po najkorzystniejszej cenie.

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, iż największymi specjalistami w dziedzinie parzenia kawy są Włosi. Gęste, kremowe espresso o intensywnym zapachu oraz bogatym i głębokim smaku to rozpoznawalny na całym świecie symbol Włoch.

Taką kawę możemy wypić nie tylko we włoskiej kawiarni, ale także w każdym polskim domu. Wszystko dzięki systemowi LAVAZZA A MODO MIO.

To najprostszy sposób na przygotowanie w warunkach domowych prawdziwego włoskiego espresso. Tajemnica tkwi w precyzyjnie odmierzonej porcji, świeżo zmielonej, zamkniętej próżniowo w kapsułce doskonałej kawy LAVAZZA, parzonej w ekspresie ciśnieniowym serii A MODO MIO. Nie sposób się pomylić, dlatego za każdym razem przygotowana kawa jest idealna. Do wyboru mamy siedem kapsułek z różnymi mieszankami kawy, zatem każdy kawosz znajdzie tu swój ulubiony smak.

Teraz LAVAZZA A MODO MIO proponuje nowy ekspres. PICCINA to oryginalnie wyglądające, niewielkie, funkcjonalne i niezwykle łatwe w obsłudze urządzenie. Doskonale nadaje się do przygotowania zarówno tradycyjnego espresso, jak i innych napoi na bazie kawy i mleka, dzięki dyszy do podgrzewania i spieniania mleka.

Kolejną zaletą nowego ekspresu linii LAVAZZA A MODO MIO jest jego niezwykle przystępna cena. To wysokiej klasy ciśnieniowe urządzenie kosztuje od 299 zł. Można go kupić w sieci sklepów EURO oraz w sklepie internetowym www.lavazzaamodomio.pl.

Więcej informacji udzieli:

Patrycja Sawicka 506 18 10 76
patrycja@bwpr.pl

po 21 września:
Agnieszka Kołogrecka tel. 601 40 70 33
agnieszka@bwpr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

poprostu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »