a

a

poprzedni następny

Dom » Wnętrza

Zgrany duet w naturalnej aranżacji

Zgrany duet w naturalnej aranżacji
Zobacz więcej zdjęć »
Elegancka rączka natrysku wraz z trafnie dobraną baterią wannową tworzą ładną kompozycję – wizytówkę nowoczesnej łazienki.

Tłem dla tego duetu jest funkcjonalna, wanna i naturalna kolorystyka aranżacji.

Subtelna i filigranowa rączka natrysku Filo firmy Ferro o  kształcie przypominającym gałązkę drzewa i nieco zaoblonej linii, zakończona jest dyszą, która wygląda jak rozkwitający wiosną kwiatowy pąk.  Zapewne z tego powodu Filo prezentuje się doskonale w otoczeniu nawiązujących do świata przyrody akcesoriów łazienkowych wykonanych z bambusa oraz ozdobnych muszli i kamieni. Jednofunkcyjna rączka zaopatrzona w zawór przeciwzassaniowy oraz sitko wyposażone we wkładkę umożliwiającą łatwe usuwanie kamienia wapiennego pokryta została elegancką warstwą chromu i satyny.

Najlepszą parą dla niej będzie bateria wannowa Napoli o zaokrąglonej formie, misternie dopracowanych detalach i błyszczącej chromowanej powłoce. Baterię zaopatrzono w regulator ceramiczny i automatyczny przełącznik wanna/prysznic.FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »