Firma » Biznes

Zimowy sezon przeziębieniowy 2021 również z kampanią radiową Cerutinu „Weź dziś Cerutin®”

Zimowy sezon przeziębieniowy 2021 również z kampanią radiową Cerutinu „Weź dziś Cerutin®”
Zobacz więcej zdjęć »
Emitowana od jesieni reklama „Weź dziś Cerutin®”, skutecznie zachęcała do sięgnięcia po lek stosowany w zapobieganiu przeziębieniom oraz łagodzeniu objawów grypy, dlatego zdecydowano o kontynuacji kampanii i rozszerzeniu jej zasięgu w pierwszych miesiącach 2021 roku, począwszy już od 11.01.2021.

Doskonale przyjęty spot radiowy, oparty na  linii melodycznej przeboju „Jesteś szalona”- lubianego zespołu Boys, odświeżył znajomość marki Cerutin®. W okresie zwiększonego ryzyka infekcji zachęceni reklamą pacjenci sięgali po sprawdzony lek w atrakcyjnej cenie, dostępny w aptekach w całej Polsce.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W ramach kontynuacji kampanii 11 750 spotów o długości 40-sekund zostanie wyemitowane od 11 stycznia 2021 roku na antenie najpopularniejszych stacji  tj. Radio Zet, RMF FM, RMF CLASSIC,  Meloradio, Radio Kolor Chili Zet czy radio Plus, a także w wielu  lokalnych stacjach radiowych.

Kontynuując kampanię Polfarmex chce umocnić pozycję marki  Cerutin® w kategorii preparatów na poprawę odporności wśród mieszkańców mniejszych i średnich miast.  

Reklama „Weź dziś Cerutin®” została odebrana przez osoby z grupy docelowej jako łatwa do zapamiętania, zrozumiała, a także wzbudzająca pozytywne emocje. 

Kampania jest  wzmocniona działaniami promocyjnymi w Internecie.

Marka Cerutin® ma także swoją stronę internetową: www.cerutin.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konceptPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »