Moda » Biżuteria

Złotnicy, którzy kochają srebro

Złotnicy TI SENTO - Milano to złownicy o kontrowersyjnym smaku: nie kochają złota. To srebro sprawia, że ich serca biją szybciej. To jego chłodny blask sprawia, że chcemy szkicować i tworzyć. Nie, z pewnością nie tego oczekuje się od złotników, ale tak, robią to bez względu na to.


Pracownia TI SENTO - Milano narodziła się dawno temu, to ci kowale jako pierwsi wprowadzili standardy złotnictwa do  produkcji srebrnej biżuterii, jako pierwsi nadali srebru miłość i jakość, na jaką zasługuje. Razem przestali słuchać osądów i nie dalisię zaszufladkować. Poszli w górę, i w górę wciąż idą.

Do dzisiaj nadal uwielbiają brudzić sobie ręce, aby stworzyć blask idealny dla Ciebie. Sprzeczności są ich inspiracją. Nie kroczą utartymi już szlakami. Czasami kochają, czasami walczą, ale robią wszystko, co wydaje im się właściwe. Dodają odrobinę pieprzu do wyrafinowanego stylu, ponieważ mieszanie słodyczy z pikanterią wnosi wiele energii do naszego życia.

CZYSTE SREBRO
Z biegiem lat TI SENTO podniosło poprzeczkę na rynku biżuterii srebrnej. Oferujemy biżuterię najwyższej jakości w przystępnej cenie: nasze projekty są kompletne zarówno pod względem wyglądu, jak i wygody noszenia. Każdy szczegół ma upiększyć produkt i przewyższyć oczekiwania klientów. Dotyczy to każdego elementu i każdego produktu w naszej kolekcji, od naszej uwagi poświęcanej detalom w centrum handlowym, do ręcznego osadzania kamieni i, oczywiście, doboru materiałów, w których pracujemy.

Materiał - Srebro próby 925 - Cała biżuteria TI SENTO wykonana jest ze srebra próby 925. Oznacza to, że 92, 5% to czyste srebro i 7, 5% innych stopów. Im wyższy procent srebra, tym bardziej miękki będzie produkt. Aby uchronić przed uszkodzeniem i złamaniem, kolczyki i zapięcia są dodatkowo wzbogacone odrobiną stali. Wszystkie części łączące się z innymi częściami, są przylutowane do elementów łączących. Zapięcia bransoletek są specjalnie zaprojektowane, aby nawet z czasem wciąż pozostać wciąż solidne.

WŁOSKIE INSPIRACJE
Budzi się, jej włosy są w niezwykłym bałaganie, wczorajszy tusz rozmazał się pod oczami. Jest wcześnie. Już prawie czuje w ustach smak espresso, które zaraz przygotuje. To jej sposób na rozpoczęcie dnia. Nakłada makijaż, a następnie wybiera biżuterię. Wie, że kobieta powinna zawsze dobierać biżuterię na końcu. Ona woli od tego zacząć. Biżuteria definiuje jej styl, a ona poświęca jej uwagę, na jaką zasługuje.

Odziana już w biżuterię, chwyta klucze i wychodzi z domu. Dzisiaj zabiera swoją Vespę do pracy. Podziwia szczegóły architektury mediolańskiej, gdy zatrzymuje się w lokalnej restauracji na szybkie śniadanie. Łapie swoje odbicie w oknie i uśmiecha się. Ma niesamowitą umiejętność łączenia klasycznego, a jednocześnie urzekającego stylu. Zakłada kask i pospiesznie kieruje się do pracy.

TI SENTO Milano powstało po to, by wydobywać kobiece piękno biżuteria jest jednocześnie zniewalająca i luksusowa, ale także dostępna cenowo dla szerszego grona kobiet. Design TI SENTO - Milano nawiązuje w swoich projektach do unikalnego, mediolańskiego stylu: wyrafinowanego i zgodnego z aktualnymi trendami, ale nigdy przesadnego podkreśla kobiecy styl i elegancję. Ponadczasowe wzory łączą się z najwyższej jakości wykonaniem w całości tworzona z rodowanego srebra, z ręcznie osadzanymi kamieniami. Konceptualne myślenie marki widoczne jest w kolekcji Mix&Match, dzięki której dowolnie można dobierać zawieszki na kolczykach, naszyjnikach i bransoletkach.


Biżuteria dostępna na www.labizu.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

LABIZU
http://www.labizu.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »