Dom » Wnętrza

Złoty Laur Konsumenta 2011 dla marki Tikkurila

Złoty Laur Konsumenta 2011 dla marki Tikkurila
Zobacz więcej zdjęć »
Nieodmiennie wysoka jakość produktów marki Tikkurila sprawiła, że została ona nagrodzona Złotym Laurem Konsumenta w kategorii „farby i tynki dekoracyjne”.

Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłanianie najpopularniejszych produktów i marek. W każdej kategorii prowadzone jest sondowanie opinii na grupie min. 800 respondentów. Badanie przeprowadzane jest trzema metodami: telefonicznie - o preferowane produkty i usługi pytane są losowo wybrane osoby z ogólnodostępnych baz, bezpośrednio - ankieterzy zbierają głosy osób odwiedzających centra handlowe, główne place i ulice największych miast a także przez Internet - gdy internauci oddają głosy bezpośrednio na portalu www.laur-konsumenta.pl, na serwisach tematycznych Spółki Agora czy oficjalnej stronie Rzeczy o Biznesie.

Przyznanie Godła Laur Konsumenta jest dla nas cennym wyróżnieniem, ponieważ stanowi potwierdzenie silnej pozycji i dowodzi, że Klienci chętnie sięgają po nasze produkty dekoracyjne - mówi Małgorzata Skąpska, kierownik ds. komunikacji marketingowej i PR Tikkurila Polska S.A. Cieszy nas, że bogactwo odcieni i faktur produktów z linii Tikkurila Be Special Decor zostało docenione przez Konsumentów.

Linię Tikkurila Be Special Decor tworzy 7 produktów:

• Be Special Decor Salt&Pepper - matowa farba akrylowa dająca transparentną i lekką powłokę, doprawioną ziarnami w kolorze soli i pieprzu, co dodaje wnętrzu smaku.
• Be Special Decor Marmo - akrylowa farba strukturalna tworząca efekt marmuru. Doskonała propozycja dla wielbicieli klasyki i elegancji.
• Be Special Decor Sand - akrylowa farba strukturalna, która pozwala stworzyć na ścianach w dowolnym kolorze delikatne kryształki piasku.
• Be Special Decor Retro - wewnętrzny akrylowy tynk dekoracyjny dający wyraziste żłobienia.
• Be Special Decor Lasyr - transparentna bejca akrylowa zapewnia efekt przenikających się odcieni i załamywania światła na powierzchni ścian.
• Be Special Decor Silver oraz Be Special Decor Gold - bejce akrylowe w odcieniu srebra i złota, które dodadzą wnętrzu barokowego przepychu (Gold) lub dyskretnego blasku luksusu (Silver).
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

milkas

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »