Gospodarka » Żywność

Zmiany na rynkach spożywczym i handlowym

Zmiany na rynkach spożywczym i handlowym
Zobacz więcej zdjęć »
Do eksperckich debat z tematyki rynków spożywczego i handlowego w ramach IV Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach pozostał niespełna miesiąc. Największa impreza biznesowa Europy Centralnej rozpocznie się 14. maja br.

Ostatnie dwa, trzy lata spowolnienia gospodarczego były dość łaskawe dla firm spożywczych i handlowych w naszym kraju. Jednak rynek bardzo się zmienił. Konsumenci kupują obecnie dużo bardziej rozsądnie, zastanawiają się nad każdym wyborem, analizują produkt i jego cenę. Konkurencyjny rynek i zmiana zachowań zakupowych klientów wymusza wprowadzanie nowych rozwiązań produktowych i strategii sprzedażowych, które pozwolą nie tylko utrzymać się na rynku, ale także rozwijać w nowych warunkach mówi Łukasz Stępniak, redaktor naczelny serwisu Portalspozywczy.pl, należącego do Grupy PTWP SA. www.eecpoland.eu

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zapraszamy również:

Facebook: http://www.facebook.com/EECKatowice

Twitter: https://twitter.com/EECKatowice

Blip: http://eeckatowice.blip.pl/

Pinterest: http://pinterest.com/eecpoland/

Youtube:http://www.youtube.com/user/eecpoland

Wirtualne biuro prasowe:http://media.eecpoland.eu/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Grupa PTWP SA
http://ptwp.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »