Firma » Biznes

Zmiany w zarządzie Bankier.pl S.A.

Zmiany w zarządzie Bankier.pl S.A.
Zobacz więcej zdjęć »
Magdalena Dulińska, Członek Zarządu Bankier.pl S.A. złożyła rezygnację z pełnionej funkcji i z końcem marca 2009 roku odejdzie ze spółki. Magdalena Dulińska pracowała w Bankier.pl S.A. ponad 2 lata.

Pełniła w tym okresie funkcję Prawnika, Prokurenta oraz od czerwca 2008 roku funkcję Członka Zarządu odpowiedzialnego za obszar prawno-administracyjny, w tym za kwestie wynikające z publicznego statusu spółki.

„Cieszę się, że miałam możliwość dołączyć do zespołu Bankier.pl S.A. po publicznej emisji akcji w 2006 roku. Od tego czasu powstała Grupa Kapitałowa Bankier.pl, której w mojej ocenie największym zasobem jest kapitał ludzki" - mówi Magdalena Dulińska.

Spółka docelowo planuje zatrudnienie osoby odpowiedzialnej za kwestie prawno-administracyjne w Bankier.pl S.A.

„Chciałabym podziękować Magdzie za jej ponad dwuletnią pracę i zaangażowanie w rozwój spółki. Szczególne podziękowania należą się za nieocenione wsparcie, którego udzieliła Spółce w czasie trwającego od czerwca 2008 procesu sprzedaży Bankier.pl - pełniąc w tym czasie funkcję członka zarządu. W imieniu całego zespołu Grupy Kapitałowej Bankier.pl życzę Magdzie wielu sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym" - mówi prezes zarządu Joanna Kuzdak.


Bankier.pl S.A., obecny na rynku od 2000 r., jest liderem na polskim rynku internetowych firm mediowych koncentrujących się na sektorze finansów. Spółka czerpie przychody ze sprzedaży powierzchni  reklamowej oraz z pośrednictwa i doradztwa finansowego. Bankier.pl oferuje produkty i usługi blisko 50 renomowanych instytucji finansowych, które poprzez kanały dystrybucji portalu dostępne są dla ponad 7 milionów osób miesięcznie. W skład Grupy Bankier.pl wchodzą portale i serwisy zaliczane do czołówki witryn w swoich kategoriach tematycznych: Bankier.pl, Twoja-Firma.pl, PIT.pl, VAT.pl, PRNews.pl i Mojeauto.pl.

Grupa Bankier.pl przyciąga coraz większą liczbę użytkowników, głównie osób zainteresowanych tematyką finansowo-biznesową. W listopadzie 2008 roku ich liczba wyniosła 1,48 miliona, a łączna liczba odsłon przez nich wygenerowanych 33,8 miliona. Od 19 czerwca 2006 Bankier.pl S.A. jest notowany na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 4 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »