Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

ZOSTAŃ AMBASADOREM DOBREGO WZROKU

ZOSTAŃ AMBASADOREM DOBREGO WZROKU
Zobacz więcej zdjęć »
Ruszył nowy portal dotyczący jednego z najważniejszych zmysłów jakim jest WZROK. Znaleźć tam można wiele przydatnych informacji na temat najczęstszych schorzeń z jakimi Polacy zgłaszają się do specjalisty - okulisty.
 

Dodatkowo skorzystać można
z porad ekspertów w formie wywiadów multimedialnych i wyszukać gabinet okulistyczny najbliższy miejscu zamieszkania.

Portal okulistyczny dbamowzrok.pl powstał z potrzeby edukacji i informacji społeczeństwa jak ogromne znaczenie ma profilaktyka oczu. Portal zawiera artykuły o najczęściej występujących chorobach oczu, takich jak: zespół suchego oka (ZSO), zwyrodnienie plamki żółtej związane z wiekiem (AMD), jaskra czy zakażenie przedniego odcinka oka. Ponadto strona oferuje interaktywną bazę gabinetów okulistycznych. Dzięki wyszukiwarce, można znaleźć gabinet najbliższy miejscu zamieszkania pacjenta.

Internauta może aktywnie uczestniczyć w „życiu" portalu okulistycznego poprzez przystąpienie do programu - Ambasador Dobrego Wzroku. Jest on skierowany do wszystkich, którzy dbają o swoje oczy. Przystąpienie do programu jest dobrowolne i bezpłatne, a daje wiele korzyści - dzięki członkostwu w elitarnym klubie można poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zdrowia oczu, mieć możliwość wygrania wielu cennych nagród w konkursach oraz brać udział w ciekawych spotkaniach edukacyjno - informacyjnych. Aby przystąpić do programu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na portalu dbamowzrok.pl. Nowy Ambasador - członek klubu zbierając po trzy opakowania produktów
BLAU FARMA Group,  otrzyma w zamian jedno pełnowartościowe opakowanie wybranego produktu firmy gratis. Każdy Ambasador ma możliwość zapraszania do Klubu również swoich znajomych
i najbliższych.

Pomysłodawcą stworzenia portalu jest firma BLAU FARMA Group, polska firma farmaceutyczna.  

http://www.dbamowzrok.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

milkas

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »