Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Zostań EKO Zakochanym – na Walentynki zgaś światło

Zostań EKO Zakochanym – na Walentynki zgaś światło
Zobacz więcej zdjęć »
IKEA Kraków w dniach 12 - 14 lutego 2011 przekona wszystkich zakochanych mieszkańców stolicy Małopolski, że nawet momenty uniesień mogą być ekologicznie istotne. Wystarczy, że 14 lutego zgaszą światło i spędzą kilka romantycznych chwil swojej randki przy blasku świec.

Co roku setki zakochanych na całym świecie w dniu 14 lutego obchodzi swoje święto.  W Polsce Walentynki to święto stosunkowo młode, ale cieszące się już znaczną popularnością. A czy można połączyć Walentynki z ekologią?

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Troska o naturalne środowisko jest główną osią w polityce IKEA Kraków. Dlatego firma w tym roku postanowiła wykorzystać święto zakochanych do działań proekologicznych. Wszystkich ugodzonych strzałą Amora IKEA Kraków zachęca do przyłączenia się do akcji - EKO Zakochani.

W weekend poprzedzający dzień świętego Walentego, hostessy z IKEA Kraków będą rozdawać świeczki na krakowskim rynku oraz na terenie sklepu, w godzinach od 11.00 do 16.00. Głównym przesłaniem tego wydarzenia będzie zachęta do zmniejszenia zużycia energii wytwarzanej w trakcie sztucznego oświetlania.

IKEA Kraków chce poinformować mieszkańców naszego miasta, jak ważna może być każda minuta randki, którą zamiast przy świetle elektrycznym można spędzić przy blasku świec. Dla przykładu para, która wykonała rekordowy - trwający 30 godzin - pocałunek, mogła w ten sposób zaoszczędzić 7 kWH.

Prócz tego, że świeczki zdecydowanie wygrywają starcie z żarówkami pod względem oszczędzania energii, to są także niezastąpionym elementem romantycznych wieczorów. Stwierdzaliśmy zatem, że Dzień św. Walentego to idealny moment, by połączyć przyjemne z pożytecznym. Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji zarówno już zakochani krakowianie, jak i ci poszukujący jeszcze swej miłości pomyślą także o swojej planecie - mówi Kamila Popławska, Local Marketing Manager IKEA Kraków.

Hostessy będą również wręczać świeczki klientom krakowskiego oddziału IKEA w dniu 14 lutego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Inspiration
http://prinspiration.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »