Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Zostań Foto Agentem - Gra Miejska w Gdańsku

Zostań Foto Agentem - Gra Miejska w Gdańsku
Zobacz więcej zdjęć »
Portal ZwalczNudę.pl już 21 lipca w Gdańsku organizuje kolejną tematyczną grę miejską. Tym razem uczestnicy będą mogli poczuć się niczym agenci, rozwiązując detektywistyczne zagadki. „Foto Agenci: Kryptonim Olympus”.

Każdy gracz zmierzy się z niesamowitymi zadaniami: intelektualnymi i sprawnościowymi, w tym posłuży się szpiegowską aparaturą i wykona szpiegowskie zdjęcia. Są również zadania extremalne – ściśle tajne. Uczestnicy spróbują swoich sił w fotografii pod okiem specjalistów Olympus i Gdańskiej Akademii Fotografii. Staną się najlepszymi foto-agentemi Gdańska. Po tej grze zdjęcia już nigdy nie będą nijakie!

Szczegóły na - ZwalczNude.pl

Seria fotograficznych gier miejskich zaprojektowana jest jako połączenie konwencji gry z hobby wykonywania zdjęć oraz chęcią poznawania nowych aparatów i ich możliwości.

Zarejestrowane drużyny staną do konkurencji o zdobycie tytułu najlepszego foto-agenta, który musi sprawdzić się w różnych warunkach i sytuacjach fotograficznych! W celu weryfikacji przygotowana jest dla uczestników seria konkurencji, przeszkód czy zagadek. Na każdym punkcie gry na adeptów czekać będą specjaliści Olympus i Akademii Fotografii, którzy poprowadzą krótkie szkolenia z wykorzystania aparatu (na każdym punkcie wykorzystujemy inny sprzęt) w danych warunkach. Zwycięska drużyna wraca do domu z aparatem Olympus TG-620.

Dodatkowo każda z zarejestrowanych drużyn będzie musiała wybrać jedną osobę, której zostanie przekazany na czas gry aparat fotograficzny. Zadaniem tej osoby (lub paru osób) będzie zebranie materiału do najlepszego fotoreportażu z gry. Fotoreportaż ten stanie do konkursu o najlepszą serię zdjęć ze wszystkich edycji gier miejskich "Foto-agenci: Kryptonim Olympus", w którym wygraną jest aparat Olympus TG-620.

Wszystko odbędzie się oczywiście w oprawie dobrej zabawy, mistyfikacji, kreatywnych działań, nietypowych konkurencji i akcji fabularnej. Po zakończeniu akcji kryptonim Olympus wszyscy gracze spotykają się w punkcie końcowym, przekazują 20 wybranych zdjęć, które mają stanąć do konkurencji na najlepszy foto-reportaż. Pozostała część wieczoru przeznaczona jest na celebrowanie zwycięstwa nad siłami zła i ocaleniu po raz kolejny świata!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kreatywna

Komentarze (1)

  • avatar
    Merlin 2012-07-18 21:13:07

    Wszędzie piszą, że te gry są niesamowite. Może warto wziąć sobie dzień wolny i spróbować. Chociaż nie wiem czy następnego dnia nie będę miał straszliwych zakwasów, więc pewnie dwa dni wolnego ;)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »