Technologie » AGD - RTV

Zostań testerem pralki Bosch – masz tydzień na zgłoszenie!

Zostań testerem pralki Bosch – masz tydzień na zgłoszenie!
Zobacz więcej zdjęć »
Dziesięć osób ma szansę zostać testerami pralek Bosch, a finalnie otrzymać te urządzenia na własność – akcja konkursowa trwa! Zgłoszenia kandydatur są możliwe do 6 października br., tak więc trzeba się spieszyć.

Pralki Bosch są znane z ich wysokiej jakości i niezawodnego działania. Każdy model, przed wprowadzeniem do sprzedaży, poddawany jest skomplikowanym testom. Jednak to konsumenci, używający pralek Boscha na co dzień, mogą najlepiej ocenić ich działanie. Ich opinie są najważniejsze i to oni decydują, które rozwiązania powinny być dalej udoskonalane.

Dlatego Bosch zorganizował konkurs, w którym zostanie wyłonionych 10 testerów. Każdy z nich otrzyma na miesiąc pralkę w celu sprawdzenia jej możliwości i funkcjonalności. Głównym zadaniem testerów będzie wydanie obiektywnej opinii o urządzeniu.

Formularz konkursowy pozwoli na wytypowanie 10 zwycięzców, a także na dopasowanie odpowiedniego modelu pralki Bosch do ich oczekiwań. Dlatego osoby zgłaszające się do konkursu powinny odpowiedzieć na kilka pytań, dotyczących innowacyjnych funkcji pralek Bosch oraz określić swoje preferencje wobec urządzeń. W celu zgłoszenia się do akcji należy wypełnić formularz kwalifikacyjny, zamieszczony na stronie: www.testujpralkibosch.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 października br.

- Pralki Bosch są niezawodne i sprawdzają się w przypadku nawet najbardziej wymagających konsumentów, eksploatujących nasze urządzenia bardzo intensywnie. Akcja dla testerów to korzyść dla obu stron. Wybranych dziesięć osób będzie miało możliwość sprawdzenia funkcjonalnego sprzętu najwyższej jakości, który po akcji stanie się ich własnością. Nam z kolei uzyskane opinie użytkowników pozwolą doskonalić te funkcje pralki, które okazały się najważniejsze dla konsumentów. Ich uwagi są dla nas bardzo cenne, tym bardziej, że testy odbędą się w domowych warunkach, w realnych sytuacjach życiowych. Jeśli akcja spełni nasze oczekiwania, nie wykluczamy podjęcia tego typu działań dla innych kategorii urządzeń Bosch  - stwierdza Maciej Fober, Product Manager pralek marki Bosch.

Konkurs został przygotowany przez agencję e-marketingową BrainJuice Group. Wyłonieni kandydaci rozpoczną testowanie pralek w swoich domach już w listopadzie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FuturePR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »