Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Zostań twarzą kampanii reklamowej Galerii SFERA

Zostań twarzą kampanii reklamowej Galerii SFERA
Zobacz więcej zdjęć »
Właśnie ruszył casting „Z fejsa na billboard”. Nagrodą główną w zabawie jest m.in. sesja fotograficzna wykonana przez cenionego fotografa mody Piotra Dębskiego oraz aparat fotograficzny. Efekty sesji zostaną wykorzystane w tegorocznej kampanii reklamowej Galerii Sfera.

Niepowtarzalna szansa

Dla każdego, kto pasjonuje się fotografią i modelingiem, konkurs „Z fejsa na billboard" jest szansą przeżycia niesamowitej przygody. Praca przy tworzeniu kampanii reklamowej największej galerii handlowej w Bielsku-Białej to możliwość zaistnienia w świecie fotomodelingu i okazja do nawiązania nowych znajomości.

Magnesem, który także przyciągnie do wzięcia udziału w zabawie, jest bez wątpienia fotograf Piotr Dębski. Ten znany specjalista od fotografii mody współpracował m.in. z TVN, Onetem, Aktivist czy Vice. Zdjęcia wykonane przez takiego fotografa będą bez wątpienia ozdobą portfolio każdego modela i modelki.

Jak trafić na billboard?

Swoje zgłoszenie należy przesyłać na nasz facebookowy adres. Mail musi zawierać wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz trzy zdjęcia (zbliżenie twarzy, cała sylwetka, kadr amerykański - sylwetka sfotografowana od kolan). W przypadku osób poniżej osiemnastego roku życia potrzebne jest zgoda prawnego opiekuna na udział w konkursie.

Z nadesłanych propozycji jury wybierze trzech finalistów, którzy wezmą udział w profesjonalnej sesji fotograficznej. Spośród tej trójki jury konkursowe wybierze jedną osobę - zwycięzcę konkursu, która zostanie twarzą jednej z kampanii reklamowej Galerii Sfera. Dodatkowo zdjęcia wykonane podczas sesji zostaną przekazane trzem finalistom konkursu i będą mogły być przez nich wykorzystywane w przyszłej karierze.

Z fejsa na...

- „Z fejsa na billboard" to już trzecia edycja zabawy opartej na modelu, w którym zapraszamy facebookowych przyjaciół Galerii Sfera do zaistnienia w świecie mody. Nagrodą w dwóch pierwszych edycjach był udział w pokazach mody. Teraz zwycięzca zostanie twarzą naszej kampanii reklamowej, którą będą podziwiać wszyscy klienci i mieszkańcy Bielska-Białej - tłumaczy Joanna Bierówka, specjalista ds. marketingu Galerii Sfera.

Dokumenty aplikacyjne można pobrać na blogu konkursu "Z fejsa na". Tutaj także będą publikowane nadesłane zdjęcia konkursowe oraz bieżące informacje.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ew_pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »