Firma » Praca

Zrób karierę w Media Markt

Zrób karierę w Media Markt
Zobacz więcej zdjęć »
Media Markt - jedna z najprężniej rozwijających się europejskich sieci handlowych- poszukuje pracowników do najnowszego marketu, zlokalizowanego w Zamościu.

Sieć Media Markt od 12 lat działa na rynku polskim i oferuje szeroki wybór sprzętu RTV i AGD renomowanych światowych marek oraz wszelkiego rodzaju urządzenia techniczne i peryferyjne. Już w maju, w Galerii Twierdza przy ul. Przemysłowej 10 w Zamościu, zostanie otwarty 45 sklep sieci w Polsce.

Media Markt jest cenionym pracodawcą, zatrudnia ponad 3500 pracowników, którym zapewnia dobrą atmosferę pracy, atrakcyjny system wynagrodzeń i możliwość rozwoju zawodowego. Podejście do pracowników zostało docenione przez niezależne instytucje rynku pracy – Media Markt otrzymał za realizowanie kompleksowej strategii rozwoju zawodowego zaszczytne godło „Inwestor w Kapitał Ludzki”.

Aktualnie sieć Media Markt poszukuje pracowników do marketu w Zamościu. W pierwszym etapie rekrutacji poszukiwani są kandydaci i kandydatki na stanowiska kierowników poszczególnych działów marketu oraz asystentki.

Stanowiska od objęcia:

  • Kierownicy Działów: RTV, AGD, Komputery, Oprogramowanie, Telekom, Foto, Akcesoria, Muzyka i Film;
  • Kierownik Działu Kas;
  • Kierownik Działu Obsługi Klienta;
  • Kierownik Działu Magazyn;
  • Kierownik Administracji;
  • Asystentka Dyrektora.

W kolejnym etapie poszukiwani będą pracownicy zaplecza logistycznego, obsługi klienta i kas. Wkrótce ukażą się ogłoszenia prasowe informujące o rekrutacji na poszczególne stanowiska. Każda z zatrudnionych osób otrzyma konkurencyjne na rynku wynagrodzenie oraz przejdzie cykl specjalistycznych szkoleń przygotowujących do pracy w markecie.

Oferty można kierować na adres: Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa; e-mail: zbyrad@media-saturn.com , z dopiskiem „ZAMOŚĆ” i nazwą stanowiska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »