Gospodarka » Narzędzia

Zrób najlepszą ekspozycję produktów Stanley i wygraj narzędzia Stanley za grosze!

Zrób najlepszą ekspozycję produktów Stanley i wygraj narzędzia Stanley za grosze!
Zobacz więcej zdjęć »
Z okazji 50. rocznicy miary Stanley PowerLock firma Stanley Black & Decker organizuje konkurs, w którym każdy uczestnik otrzyma unikalną miarę z limitowanej edycji złotych miar PowerLock 50 lat. Nagrodami głównymi będzie 15 zestawów narzędzi Stanley.

Marka Stanley rozpoczęła konkurs na najlepszą ekspozycję swoich produktów w małopowierzchniowych sklepach oferujących narzędzia oraz elektronarzędzia. W każdej z trzech edycji wyłonionych zostanie 5 zwycięzców. Nagrodami głównymi będą pakiety kilkudziesięciu narzędzi Stanley: ogólny, mechaniczny, ciesielski, ślusarsko - hydrauliczny i wykończeniowy. Ponadto, każdy uczestnik konkursu, otrzyma jedną z 1000 miar Stanley z niedostępnej w sklepach, jubileuszowej wersji PowerLock 50 LAT.
Konkurs Stanley rozpoczął się 19 sierpnia 2013 r. i potrwa do 15 listopada 2013 r. W tym czasie odbędą się 3 edycje tematyczne:
• I edycja „Elektronarzędzia Stanley FatMax" trwa od 19 sierpnia do 13 września 2013 r. (ostateczny termin nadsyłania zdjęć: 20 września 2013 r.)
• II edycja „Narzędzia ogólnobudowlane i laserowe urządzenia pomiarowe Stanley" potrwa od 16 września do 18 października 2013 r. (ostateczny termin nadsyłania: zdjęć 25 października 2013 r.)
• III edycja „Skrzynie, warsztaty i systemy przechowywania Stanley" potrwa od 21 października do 15 listopada 2013 r. (ostateczny termin nadsyłania zdjęć: 22 listopada 2013 r.)
Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać mailem zdjęcie ekspozycji produktów Stanley. Wszystkie zdjęcia zostaną ocenione przez kilkuosobowe Jury, które wyłoni zwycięzców. Podstawowymi kryteriami oceny będą: atrakcyjność i czytelność ekspozycji dla klienta ostatecznego, liczba eksponowanych produktów Stanley oraz inwencja i oryginalność.
Rozstrzygnięcie każdej edycji konkursu i powiadomienie laureatów o zwycięstwie nastąpi w terminie 7 dni roboczych od daty ostatecznego nadesłania zdjęć. Uczestnicy oraz laureaci jednej edycji mogą brać udział w każdej z dwóch pozostałych edycji konkursu. Warunkiem otrzymania nagrody głównej będzie jej zakup za kwotę od 0,88 groszy netto do 1,20 zł netto w zależności od wybranego pakietu.
Więcej informacji na temat konkursu oraz regulamin znajdują się na stronie: http://www.stanleyworks.pl/powerlock50.
Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »