Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Zrób zdjęcie i wygraj nagrodę – jesienny konkurs DOM.pl trwa!

Zapraszamy wszystkich internautów do wzięcia udziału w trwającym konkursie fotograficznym "Mój dom, moje miejsce". To pyszna zabawa, umilająca jesienną pluchę, a do wygrania jest atrakcyjna nagroda!

Zadanie konkursowe jest bardzo proste - wystarczy zrobić zdjęcie ulubionego miejsca w swoim domu. Może to być całe pomieszczenie, może być mały kącik, w którym miło spędzamy czas. Grunt, żeby swój wybór ciekawie umotywować.

Liczą się dowcip, emocje, inspiracje

Dotychczasowi uczestnicy zaprezentowali zdjęcia, które świadczą o tym, jak wielką radość sprawia urządzanie swojego mieszkania czy domu. Zaskoczyli pomysłowością, rozbawili i wzruszyli opisami.

Kreatywności nie ogranicza brak wlasnego domu. Konkursowicze przedstawiają również plac budowy, bo przecież DOM.pl to portal, który skupia wokół siebie ludzi wybierających projekty domów. Ale marzenia o tym, jak one będą wyglądać powstają zanim na działkę wjedzie pierwsza dostawa cegieł!

A jak wygląda Twój ulubiony kąt w domu? Jaka historia się z nim wiąże? Koniecznie dołącz do naszego konkursu, zamieszczając fotkę.

Na zwycięzcę czeka wspaniała nagroda - piękna sofa z funkcją spania o wartości powyżej 1500 zł, którą można wkomponować w każde wymarzone wnętrze. Bez względu na to, czy w zamieszkanym domu, czy w pomieszczeniu, które dopiero inspirowane jest przez projekty domów.

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Konkurs trwa do 14 listopada. Szczegółowe zasady i regulamin dostępne są na stronach DOM.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DOM.pl
http://www.dom.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »