Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Zróżnicowana i wartościowa dieta maluszka EKOLOGICZNE MLEKO NASTĘPNE 2 NA BAZIE MLEKA KOZIEGO Holle

Zróżnicowana i wartościowa dieta maluszka EKOLOGICZNE MLEKO NASTĘPNE 2 NA BAZIE MLEKA KOZIEGO Holle
Zobacz więcej zdjęć »
Marka Holle znana na całym świecie z najwyższej jakości ekologicznej żywności na dzieci i niemowląt, proponuje rodzicom i ich maluszkom EKOLOGICZNE MLEKO NASTĘPNE 2 NA BAZIE MLEKA KOZIEGO jako alternatywę dla tradycyjnego mleka modyfikowanego wytwarzanego z krowiego mleka.

 

Marka Holle znana na całym świecie z najwyższej jakości ekologicznej żywności na dzieci i niemowląt, proponuje rodzicom i ich maluszkom EKOLOGICZNE MLEKO NASTĘPNE 2 NA BAZIE MLEKA KOZIEGO jako alternatywę dla tradycyjnego mleka modyfikowanego wytwarzanego z krowiego mleka.

EKOLOGICZNE MLEKO NASTĘPNE 2 NA BAZIE MLEKA KOZIEGO MARKI HOLLE powstaje z najwyższej jakości mleka kóz, hodowanych zgodnie z zasadami rolnictwa biodynamicznego. Mleko posiada prestiżowy certyfikat jakości Demeter, przyznawany tylko najlepszym produktom spełniającym wyśrubowane normy jakościowe. Dzięki tradycyjnym metodom rolniczym pozyskiwania surowców do produkcji mleka koziego Holle, charakteryzuje się ono doskonałym smakiem i bogactwem naturalnych składników odżywczych. To kompletny posiłek, zawierający białko, składniki mineralne i witaminy w proporcjach dostosowanych odpowiednio do potrzeb małego dziecka. Nie zawiera glutenu, jajek czy krystalicznego cukru. Mleko kozie, w porównaniu ze swoim krowim odpowiednikiem, zawiera więcej składników odżywczych, jest bogatsze między innymi w wapń, fosfor, potas, selen, magnez, kwas linolowy oraz kwas foliowy), jest także lepszym źródłem oligosacharydów, czyli prebiotyków stymulujących rozwój prawidłowej flory bakteryjnej.  Mleko kozie łatwiej i szybciej się trawi, zawiera także znacznie więcej niż mleko krowie krótko- i średnio łańcuchowych oraz jedno- i wielonienasyconych, niezbędnych do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania, kwasów tłuszczowych.

Ekologiczne mleko następne 2 na bazie mleka koziego marki Holle może być podawane jako pokarm zastępczy lub jako uzupełnienie do naturalnego pokarmu matki. jest odpowiednie dla niemowląt w wieku od 6. miesiąca życia. Jest szybkie i łatwe w przygotowaniu, błyskawicznie się rozpuszcza, nie ma problemu przy przejściu z innego mleka modyfikowanego. Może być spożywane samodzielnie lub służyć do przygotowywania kaszek, napojów czy deserków.

 

www.holle.pl

 

 

Marka: Holle

Pojemność: 400 g

Cena: ok 48 zł

Importer: Victualia Saluber

* HOLLE – szwajcarski producent ekologicznej żywności dla najmłodszych to jedna z najstarszych firm w branży żywności dla dzieci w Europie. Ponad 80. lat tradycji i doświadczenia sprawiło, że Holle zyskało pozycję wiodącego producenta zdrowej i ekologicznej żywności dla niemowląt. Od samego początku produkty marki wytwarzane były w sposób naturalny - już w roku 1933 bezkompromisowo zrezygnowano ze stosowania chemicznych substancji przetwórczych i konserwantów. Do dzisiaj w produkcji żywności dla dzieci stosowane są wyłącznie surowce pochodzące z rolnictwa ekologicznego oraz biologiczno-dynamicznego, poddawane bezpiecznemu przetwarzaniu z zachowaniem pełnych wartości odżywczych - dzięki temu każdy z niemal 80. oferowanych produktów cechuje się najwyższą jakością i gwarancją bezpieczeństwa.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »