Technologie » Komputery

ZyWALL ZLD v. 2.20 – nowe oprogramowanie do firewalli

ZyWALL ZLD v. 2.20 – nowe oprogramowanie do firewalli
Zobacz więcej zdjęć »
Firma ZyXEL Communications, czołowy światowy dostawca kompletnych rozwiązań dostępu szerokopasmowego, zapowiedziała nowe oprogramowanie preinstalowane ZyWALL ZLD v2.20 do swoich firewalli UTM.

Aktualizacja oferuje klientom więcej funkcji ułatwiających wdrożenie, niedoścignioną wydajność i niskie koszty operacyjne.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nowe oprogramowanie przeinstalowane ZyXEL ZLD v2.20 oferuje ponad 90 ulepszonych i nowych funkcji, które pozwalają użytkownikom jeszcze łatwiej wdrażać zunifikowane bramy zabezpieczające firmy ZyXEL. Dodatkowe ulepszenia nie tylko gwarantują wyższy stopień bezpieczeństwa, ale również oferują wszystkie mechanizmy niezbędne do egzekwowania ochrony sieci.

Urządzenia ZyWALL USG to wydajne rozwiązania zabezpieczające z funkcjami głębokiej inspekcji pakietów przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw. Obejmują zaporę ze stanową inspekcją pakietów (SPI), rozwiązanie antywirusowe, wykrywanie i zapobieganie włamaniom (IDP), filtrowanie treści, rozwiązanie antyspamowe oraz obsługę VPN (IPSec/SSL/L2TP) w jednej obudowie. Wielowarstwowe zabezpieczenia efektywnie chronią dane klientów i firmy, własność intelektualną i krytyczne zasoby przed zagrożeniami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

Nowe oprogramowanie preinstalowane ZLD 2.20, pokazane po raz pierwszy na targach CeBIT 2010, zebrało pozytywne opinie gości stoiska: „Funkcjonalność to klucz do dzisiejszego rynku, zwłaszcza w przypadku rozwiązań klasy podstawowej przeznaczonych dla małych i średnich firm. Dzięki ulepszeniom w wersji 2.20 obecni klienci zyskają wiele korzyści, a nowi będą pod wrażeniem"; „Kontrola dostępu do Facebooka, Twittera i podobnych serwisów pokazuje, że ZyXEL ma praktyczne podejście do środowisk Web 2.0"; „Kontrola dostępu staje się coraz ważniejsza z perspektywy zwiększania produktywności. Podobają mi się funkcje takie jak App Patrol i EPS, ponieważ dają nam okazje, aby znów podjąć dialog z klientami".

Szeroka gama nowych i ulepszonych funkcji oprogramowania preinstalowanego ZyWALL ZLD 2.20 pozwala użytkownikom na łatwe wdrażanie urządzeń z serii USG. Oto główne zalety nowych funkcji i dodatkowych usprawnień:

  • Łatwiejsze wdrażanie zapór sieciowych ZyWALL USG w sieciach firmowych i korporacyjnych dzięki nowemu interfejsowi użytkownika z intuicyjnymi operacjami na tabelach i ulepszonym opcjom diagnostycznym.
  • Ulepszona architektura routingu.
  • Obsługa zabezpieczeń punktów końcowych (End Point Security, EPS) na użytek kontroli antywirusowej i osobistych zapór sieciowych.
  • Precyzyjna kontrola nad serwisami społecznościowymi do zarządzania wykorzystaniem pasma i zwiększania produktywności personelu.
  • Hybrydowe mechanizmy VPN zapewniające elastyczne i bezpieczne opcje zdalnego dostępu oddziałom firm, biurom domowym i użytkownikom mobilnym, a także obsługę SSL VPN w Windows 7.
  • Wyższa jakość VoIP do elastycznych wdrożeń VoIP i obsługi central IP PBX.
  • Kompleksowa integracja z MS Active Directory.

Aktualizacja oprogramowania wbudowanego ZyXEL jest bezpłatna i pomaga znacznie obniżyć łączne koszty użytkowania (TCO). Pliki przeznaczone do wszystkich modeli USG (ZyWALL USG 100/200/300/1000/2000) będzie można pobrać bezpłatnie z witryny firmy ZyXEL. Wraz z licencjami UTM firma ZyXEL oferuje teraz jeszcze więcej okazji do rozszerzenia działalności i maksymalizacji zysków poprzez sprzedawanie zapór sieciowych ZyWALL.

Dostępność
Aby znaleźć dane lokalnego dystrybutora lub uzyskać więcej informacji o produktach firmy ZyXEL zapraszamy pod adres http://www.zyxel.pl.

Informacje o ZyXEL Communications

Firma ZyXEL Communications powstała w 1989 r., a swoją siedzibę ma na Tajwanie. Jest wiodącym dostawcą kompletnych rozwiązań dostępu szerokopasmowego. Od czasów, gdy była jednym z pierwszych producentów modemów, przeszła wiele przekształceń zgodnie z potrzebami dynamicznie zmieniającej się branży sieciowej. Współcześnie ZyXEL jest jedną z niewielu firm na świecie, mających w swojej ofercie kompletne rozwiązania sieciowe dla operatorów telekomunikacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji, a także dla cyfrowego domu, dopasowanych do wielu różnych scenariuszy wdrożeniowych. Rozwiązania telekomunikacyjne obejmują przewodowy i bezprzewodowy sprzęt sieciowy, sieciowe urządzenia abonenckie oraz przełączniki klasy operatorskiej. W ofercie dla MŚP oraz korporacji znajdują się m.in. zintegrowane bramy bezpieczeństwa (Unified Security Gateway), przełączniki LAN, WLAN oraz telefonia IP. Na potrzeby cyfrowego domu ZyXEL proponuje urządzenia do łączności sieciowej i rozwiązania multimedialne.

Firma zatrudnia 3200 osób i ma dystrybutorów w 70 krajach, docierając do ponad 150 rynków regionalnych. W skład ZyXEL Communications wchodzą 32 spółki zależne i biura handlowe, a także dwa centra badawczo-rozwojowe na całym świecie. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.zyxel.com .Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »