Monograficzna wystawa twórczości Jakuba Stępnia znanego jako Hakobo odbędzie się w dn. 9.04 -22.05.2010r. w Galerii Design BWA we Wrocławiu (ul. Świdnicka 2-4). Na pokazie obejrzeć będzie można zarówno minimalistyczne, czarno białe, mocne znaki graficzne, jak i bajecznie kolorowe plakaty.
Nadesłał:
ap
|
Muzeum Śląskie zaprasza od 29 kwietnia do 4 lipca 2010 r. na wystawę prezentującą obrzędy i zwyczaje weselne charakterystyczne dla środowiska miejskiego i wiejskiego Górnego Śląska w XIX i XX wieku.
Nadesłał:
ap
|
W dniach 7-9 maja na warszawskim Torwarze, odbędą się Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO. Na targach zaprezentują się nie tylko firmy z Polski, ale też ponad 40 firm z Włoch, Niemiec, Czech i Norwegii. Targi można zwiedzać 7 i 9 maja w godzinach 10.00-17.00, 8 maja w godzinach 10.00-18.00.
Nadesłał:
ap
|
fabryka Mars w Janaszówku świętuje 30 lat działalności Fabryka wyrobów...
Z okazji premiery kinowej animacji „Koci Domek Gabi”, już 19 i 20...
Już we wrześniu centrum handlowe Biała zaprosi najmłodszych do...
Codziennie jesteśmy otoczeni dźwiękami – niektóre z nich są przyjemne,...
Dreame Aqua10 Ultra Roller Complete został po raz pierwszy zaprezentowany w...