Firma » Finanse

1% dla Płocka w Atrium Mosty. Goście Galerii uzyskają pomoc w rozliczeniu podatków

Akcja „1% dla Płocka” niebawem zawita do Galerii Atrium Mosty. Już w najbliższą sobotę i niedzielę na terenie Centrum Handlowego rozstawione zostaną stanowiska doradztwa podatkowego, w których będzie można uzyskać pomoc w wypełnieniu własnego zeznania podatkowego.

Doradcami będą pracownicy renomowanej kancelarii podatkowej „Wioletta Skonieczna” z Płocka. Klienci Galerii będą mogli skorzystać z doświadczenia ekspertów przy rozliczaniu się z fiskusem i z ich pomocą wypełnić swoje zeznania podatkowe na miejscu. „Rozliczanie podatków jest skomplikowaną czynnością, dlatego chcielibyśmy w jak największym stopniu odciążyć płocczan. W najbliższy weekend zapewniamy wsparcie w rozliczeniu podatków i namawiamy by nie zostawiać wypełniania deklaracji na ostatnią chwilę.” – powiedziała Katarzyna Klaczka-Wachowska, Dyrektor Galerii Atrium Mosty. 

Na miejscu będzie także stanowisko płockiego Urzędu Skarbowego. Pracownicy, przez dwa dni, będą przyjmowali wypełnione PIT-y.

Na terenie Atrium Mosty odbędą się prezentacje płockich Organizacji Pożytku Publicznego. Płocczanie, którzy nie zdecydowali jeszcze, na co chcą przeznaczyć swój jeden procent będą mieli okazję do zaznajomienia się z działalnością tych organizacji.

Weekendowe wydarzenia w Galerii to część kampanii informacyjnej Urzędu Miasta Płocka „1 procent dla Płocka”.  Akcja odbędzie się 17 i 18 marca w godzinach 12.00-17.00, w Galerii Atrium Mosty, Al. Tysiąclecia 2a.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Smart Media Sp. z o. o.
http://smart-media.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »