Technologie » Internet

10 000 przepisów na Gotujmy.pl !

10 000 przepisów na Gotujmy.pl !
Zobacz więcej zdjęć »
W kwietniu ilość przepisów w serwisie Gotujmy.pl przekroczyła 10.ooo. Jest to 10 razy więcej niż np. w popularnym i lubianym książkowym wydaniu Kuchni Polskiej, które zawiera około tysiąca receptur.

Ponad 10 tysięcy receptur dodanych w niespełna rok od momentu powstania Gotujmy.pl świadczy nie tylko o zainteresowaniu, jakim cieszy się tematyka kulinarna w Internecie, ale także o potrzebach Internautów dotyczących dzielenia się swoimi osiągnięciami w kuchni. Dzięki temu, że jesteśmy portalem kulinarnym niezwykle chętnie odwiedzanym przez Internautów, dział przepisów powiększa się obecnie o około 100 nowych receptur dziennie. – mówią właściciele portalu

Dział przepisów podzielony został na kategorie, takie jak: przystawki, napoje, kuchnie świata, desery, mięsa, itp. Dzięki temu użytkownicy serwisu mogą w prosty sposób znaleźć przepis, którego szukają. Dodatkowo każda kategoria posiada podgrupy, na przykład „Desery” podzielone są na ciasta i torty oraz podwieczorki, natomiast dział „Przystawki” na zakąski, przekąski i sałatki. Najbardziej obszerny jest dział o nazwie „Dania”. Zawiera on ponad 2400 receptur na rolady, gulasze, krokiety, gołąbki, dania z grilla, zapiekanki, pasztety… Niezwykle liczne są również działy z deserami oraz daniami mięsnymi. Dużym powodzeniem cieszy się kategoria dań wegetariańskich – zawiera ponad 800 przepisów, co świadczy o sporym zainteresowaniu kuchnią bezmięsną.

Najmłodszym działem jest dział „Dla dzieci”, który mimo młodego wieku posiada już ponad 500 przepisów. Przepisy te są proste i efektowne, dzięki czemu dzieci będą mogły pomóc w ich przygotowaniu. Niektóre, takie jak Disneyowskie gofry, z pewnością będą bawić formą i dostarczą dzieciom wiele radości – uważają właściciele serwisu Gotujmy.pl.

----------

Istniejący od kwietnia 2008 roku społecznościowy portal Gotujmy.pl to jeden z najpopularniejszych serwisów kulinarnych w Polsce. Wg danych Google Analytics Serwis odwiedza 650.000 unikalnych użytkowników miesięcznie, generując przy tym niemal 3.000.000 odsłon (dane za miesiąc luty 2009). Na Gotujmy.pl wszyscy zainteresowani kuchennymi przygodami mają unikalną okazję spotkać ludzi, którzy podzielają ich pasję do poznawania nowych smaków, rozwiązywania kulinarnych zagadek oraz dzielenia się osobistymi dokonaniami. Użytkownicy portalu mają dostęp do kilkutysięcznej, stale powiększanej bazy przepisów, informacji o nowościach rynkowych, lokalach oraz działu z poradami.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »