Firma » Biznes

2. Forum Employer Branding

2. Forum Employer Branding
Zobacz więcej zdjęć »
Już 11 października 2012 roku w Warszawie odbędzie się 2. Forum Employer Branding. Tym razem uczestnicy spotkania będą dyskutować na temat budowania wizerunku pracodawców w trudnych czasach.

Wśród prelegentów są dyrektorzy HR i PR znanych i cenionych firm sektora rolno-spożywczego, budowlanego i logistycznego, radca prawny z prestiżowej kancelarii prawnej oraz przedstawiciele firm doradczych.

 

 

Spotkanie będzie składało się z trzech części – dwóch bloków tematycznych oraz debaty panelowej. W pierwszej porannej części zostaną omówione wyniki raportów przygotowanych przez firmy: Akademia Kalitero, Brand24 i Press-Service na temat postrzegania pracodawców w Polsce, szczególnie tych którzy zwalniają swoich pracowników.

W drugiej części uczestnicy wysłuchają prelekcji przygotowanej przez dyrektorów HR i PR/CSR takich firma jak: ET Logistik, Grupa Żywiec, Skanska, oraz serwisu architekcikariery.pl. Goście opowiedzą jakie działania wdrażane są w ich firmach, by budować organizację otwartą, a także jakie kroki podjęli by rozwiązać kryzys w organizacji i jak oceniają efekty wprowadzonych zmian. Przedstawiciel wiodącej kancelarii prawnej Raczkowski i Wspólnicy wyjaśni nam jakie rozwiązania prawne mogą być stosowane w firmach, gdy te zadecydują o zwolnieniach grupowych.

Uczestnicy Forum dowiedzą się jak każdego dnia być odpowiedzialnym pracodawcą, lepiej zarządzać pracownikami, prowadzić prawdziwie efektywną i otwartą komunikację wewnętrzną w trudnych czasach dla  organizacji, często w okresie nieuniknionych redukcji zatrudnienia czy też zmian kultury organizacyjnej. Otrzymają wskazówki jak stosować konstruktywną informację zwrotną, która pozwoli  zapewnić pracownikom poczucie bezpieczeństwa i odpowiedzialności i przełożony się bezpośrednio na motywację i efektywność wykonywanej pracy.

Ważnym elementem Forum będzie debata prowadzona przez dziennikarza prasy branżowej, w której wezmą udział wszyscy uczestnicy spotkania. Będzie to okazja nie tylko do wymiany opinii, ale również do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Partnerami Forum są: Architekcikariery.pl; Brand24.pl; portal Pracujwlogistyce.pl, Jobs.pl, Karieramanagera.pl, magazyn Rekruter, miesięcznik Personel+, miesięcznik Strategie Biznesu, Press-Service Monitoring Mediów oraz kancelaria Raczkowski i Wspólnicy.

Informacje są publikowane na bieżąco na stronie www.forumemployerbranding.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kalitero

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »