Moda » Odzież

2 za 1 w Bergsonie

2 za 1 w Bergsonie
Zobacz więcej zdjęć »
Dwie kurtki w cenie jednej możemy upolować robiąc zakupy w BERGSONIE. Oznacza to, że do zaoszczędzenia jest nawet 700zł. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Zima to czas, w którym szczególną uwagę należy poświęcić temu, co na siebie wkładamy.

Nie tylko wypad w góry zobowiązuje – miejska zima też może dać się we znaki. Dlatego pamiętajmy o zakupie odpowiedniej kurtki. Tym bardziej, że robiąc zakupy w BERGSONIE otrzymamy dwie kurtki w cenie jednej.

Specjalna oferta 2 za 1 obowiązuje na modele tak zwanych kurtek outdoorowych marki BERGSON. Są to zimowe kurtki miejskie, które doskonale sprawdzają się przy kapryśnej pogodzie. Wykonane z materiału membranowego SUPRA-TEX, są wiatro- i wodoodporne. Pozwalają skórze swobodnie oddychać, zapewniając ich użytkownikowi komfort i wygodę.

Oferta obowiązuje na męskie i damskie kurtki modeli: Calla, Tumnus, Connie, Bjorg, Viking, Nikita, Bellin, Powder XM. Promocja ważna jest do wyczerpania zapasów.

Zdjęcia kurtek dostępne są na stronie www.bergson.pl. Szczegóły promocji dostępne w sklepach BERGSON. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redakcja123

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »