Technologie » Internet

20 000 przepisów na portalu Gotujmy.pl

20 000 przepisów na portalu Gotujmy.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Popularność portalu Gotujmy.pl rośnie z każdym dniem. Przybywa użytkowników, zwiększa się baza przepisów. Z początkiem października liczba zamieszczonych przez internautów przepisów wzrosła do 20 000!

Polacy pokochali gotowanie. Zamiłowanie do tradycyjnych, regionalnych potraw wszyscy rodacy mają we krwi, ale wielu z nich całkiem niedawno odkryło w sobie zapał do poszukiwań nowości kulinarnych, do szukania nowych smacznych inspiracji. Internet stał się natomiast nieprzebraną skarbnicą przepisów. Dzięki Gotujmy.pl – najpopularniejszemu portalowi kulinarnemu w Polsce wyszukiwanie receptur na rożnego rodzaju pyszności stało się proste, szybkie i przyjemne.

Tysiące przepisów dla każdego

Portal Gotujmy.pl jest najlepszym dowodem na to, że kulinarna pasja łączy ludzi. Internetowa społeczność skupiona wokół serwisu rośnie z dnia na dzień. Użytkownicy dyskutują na forach, dzielą się swoimi kuchennymi sztuczkami, biorą udział w konkursach, a przede wszystkim - ciągle dodają nowe przepisy. Dzięki ich zaangażowaniu i kreatywności liczba receptur wzrosła w sierpniu aż do 20 tysięcy. To rekordowy wynik, a wszystko wskazuje na to, że w niedługim czasie może on zostać pobity. Obecnie liczba samych przepisów na ciasta i torty to ponad 2000 formuł, a desery to kolejne 3000 pomysłów. Na miłośników mięs czekają instrukcje przygotowania dań z wołowiny, drobiu czy dziczyzny, amatorzy ryb również znajdą coś dla siebie spośród ponad tysiąca przepisów w tej kategorii.

Liczby nie kłamią

Według danych Google Analitycs serwis Gotujmy.pl jest najchętniej wybieranym przez internautów źródłem kulinarnych przepisów. Świadczą o tym systematycznie rosnące liczby – portal odwiedza co miesiąc milion unikalnych użytkowników, a miesięczna liczba odsłon to ponad 4 miliony. Z kolei ilość tematów i postów na forach liczona jest w dziesiątkach tysięcy.

Istniejący od kwietnia 2008 roku społecznościowy portal Gotujmy.pl to obecnie najpopularniejszy serwis kulinarny w Polsce. Wg danych Google Analytics Serwis odwiedza ponad 1 mln unikalnych użytkowników miesięcznie, generując przy tym ponad 4 mln odsłon (dane za miesiąc wrzesień 2009). Na Gotujmy.pl wszyscy zainteresowani kuchennymi przygodami mają unikalną okazję spotkać ludzi, którzy podzielają ich pasję do poznawania nowych smaków, rozwiązywania kulinarnych zagadek oraz dzielenia się osobistymi dokonaniami. Użytkownicy portalu mają dostęp do kilkutysięcznej, stale powiększanej bazy przepisów, informacji o nowościach rynkowych, lokalach oraz działu z poradami.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »