Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

2010 z Optinovą, czyli sokoli wzrok na Nowy Rok!

2010 z Optinovą, czyli sokoli wzrok na Nowy Rok!
Zobacz więcej zdjęć »
Nadejście Nowego Roku jest okazją, by podjąć dobre postanowienia – także w dbałości o nasze zdrowie! Salon Optyczny Optinova zaprasza na kontrolne badania u lekarza okulisty. Skontroluj wzrok swój i swoich najbliższych. Wasze oczy zasługują na to, co najlepsze!

Nowy Rok to czas, w którym warto przyjrzeć się kondycji naszego organizmu - mówi Jolanta Nowakowska-Dąbrowska, lekarz okulista, założycielka Salonu. - Często zdarza się bowiem, że zajęci pracą i szybkim tempem życia, nie znajdujemy czasu, by zadbać o siebie, także o nasze oczy.

Zdarza się, że pacjenci nie zdają sobie sprawy z tego, że ich wzrok wymaga korekcji. Sprawia to wyjątkowa zdolność akomodacji oka, które „dostosowuje się do trudnych warunków pracy", nie dając objawów pojawiającej się wady wzroku. W konsekwencji może dojść do mrużenia oczu, bólów głowy, wzmożonego uczucia zmęczenia i zniechęcenia, a także kłopotów nauce. Dlatego tak ważne jest, by regularnie kontrolować oczy i - w razie potrzeby - stosować odpowiednie okulary lub soczewki korekcyjne - dodaje Jolanta Nowakowska-Dąbrowska.

Salon Optyczny Optinova proponuje duży wybór profesjonalnych opraw. Wykwalifikowany personel służy pomocą przy wyborze odpowiednich okularów, tak by połączenie korekcji wad wzroku i najnowszych trendów w modzie sprawiło Tobie i Twojej rodzinie wiele satysfakcji!

Salon Optyczny Optinova powstał z inicjatywy lekarza okulisty z wieloletnim doświadczeniem w pracy w znanych salonach optycznych oraz przychodniach specjalistycznych. Profesjonalizm personelu oraz współpraca z producentami znanych i wiarygodnych marek z zakresu optyki i okulistyki gwarantują niepowtarzalną jakość.

  • Lekarz okulista - codziennie
  • BEZPŁATNY pomiar ciśnienia śródgałkowego dla każdego gościa salonu (profilaktyka jaskry)
  • BEZPŁATNE badanie lekarskie przy zakupie okularów
  • Przy zakupie jednej pary okularów za min 300 zł - druga (z wybranej oferty) GRATIS
  • Duży wybór opraw oraz soczewek kontaktowych

Zapraszamy:

Poniedziałek-Piątek: 10.00-19.00

Sobota: 10.00-15.00

Ul. Puławska 28 (róg ul. Madalińskiego)

Tel. (22) 646 02 57

optinova@op.pl

www.optinova.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »