Firma » Biznes

21 sytuacji, które mogą zadecydować o naszym bezpieczeństwie

W sieci na profilu You Tube: ORLEN Bezpieczne Drogi, znajdziemy dwa nowe filmy, które przedstawiają najczęstsze błędy kierowców.

To subiektywna lista przygotowana przez instruktora jazdy, która przyda się nie tylko tym, którzy właśnie zdają egzamin na prawo jazdy. Te filmy szczególnie powinni obejrzeć ci, którzy zdawali ten egzamin przed wielu laty.

- Dobrzy kierowcy często bezwiednie popełniają błędy na drodze i nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Przepisy ciągle się zmieniają, ponadto zmieniają się także obyczaje – mówi Józef Wieczorkowski, szef Ośrodka Szkolenia Kierowców STOP z Bielska-Białej.

W dwóch kilkuminutowych filmach pt. „Dobra Jazda. Częste błędy kierowców” zaprezentowano 21 sytuacji drogowych. Sponsorem filmów jest PKN Orlen. Powstały one w ramach programu Orlen Bezpieczne Drogi: www.orlenbezpiecznedrogi.pl

[Zdjęcie ilustruje screen z filmu]

Najczęstsze błędy kierowców
[LINK] https://www.youtube.com/watch?v=34JbTCnP2_U

Zmiany w przepisach drogowych
[LINK] https://www.youtube.com/watch?v=78DiuGb53SgRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwonamichalowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »