Technologie » Komputery

5 atrakcyjnych voucherów za pobranie aplikacji z Huawei AppGallery

Huawei wystartował z akcją, w której do zdobycia jest aż pięć voucherów upoważniających do specjalnych promocji. Oferta dotyczy 4 popularnych aplikacji – eobuwie.pl, odrabiamy.pl, mPay i TIDAL HiFi – i sklepu internetowego huawei.pl.

Aby zdobyć voucher, wystarczy regularnie odwiedzać dedykowany sklep z aplikacjami Huawei AppGallery i pobrać z niego trzy z dziewięciu promowanych w danym dniu aplikacji. Akcja potrwa do 27 września.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Akcja podzielona jest na pięć rund, a w każdej z nich uczestnik akcji ma do dyspozycji konkretny zestaw aplikacji, z których musi wybrać trzy i je zainstalować. W każdej rundzie pojawi się nowy zestaw, każda z nich będzie tez oferować inny voucher jako nagrodę:

·         7-8 września - voucher do wykorzystania na eobuwie.pl o wartości 50 zł na zakupy za minimum 100 zł na produkty nieprzecenione. Voucher można wykorzystać do 22 listopada 2020 roku.

·         9-12 września – voucher upoważniający do 10 miesięcy dostępu do pakietu Premium w aplikacji Odrabiamy.pl o wartości 89 zł. Voucher ważny jest do 12 listopada 2020.

·         13-14 września – voucher na zakupy w aplikacji mPay (z wyłączeniem doładowań kart SIM i zakupu mVoucherów) o wartości 10 zł. Voucher ważny jest do 16 listopada.

·         15-17 września – voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie internetowym huawei.pl przy zamówieniu za minimum 200 zł. Voucher jest ważny do 20 października.

·         18-27 września – voucher upoważniający do 6 miesięcy darmowego dostępu do pakietu TIDAL HiFi o wartości 240 zł. Voucher należy odebrać do 30 września, ważność vouchera obowiązuje do 31 grudnia 2020.

 

W pierwszej turze, która trwa od 7 do 8 września, biorą udział aplikacje: eobuwie, Bolt, Allegro, Empik, Guns of Glory, Onet Poczta, Blix, World of Tanks MMO, Jakdojade. Link do zestawu aplikacji w pierwszej rundzie znajduje się tutaj.

 

Linki do kolejnych 4 rund będzie można znaleźć w Huawei AppGallery.

 

Jak odebrać voucher?

Promocja dotyczy zarówno urządzeń Huawei opartych o Huawei Mobile Services, jak i starszych modeli z Google Mobile Services.

 

Po pobraniu trzech aplikacji w ramach jednej rundy, na ekranie pojawi się okno „Odbierz”. Po kliknięciu w nie, voucher automatycznie pojawi się na koncie Huawei AppGallery w zakładce „Nagrody”. Voucher należy odebrać w ciągu 3 dni roboczych. Data wykorzystania vouchera jest zależna od aplikacji.

 

Ważne, aby pobierane w ramach akcji aplikacje nie były wcześniej instalowane na urządzeniu – odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji podczas trwania oferty nie będzie dawało użytkownikowi prawa do odebrania vouchera. Warunkiem jest również zalogowanie się za pomocą ID Huawei. Osoby, które nie posiadają swojego ID Huawei, mogą je w łatwy sposób założyć wchodząc w „Ustawienia” na smartfonach Huawei.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mateusz Rogowski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »