Technologie » Komputery

5 gwiazdek dla rozwiązań biznesowych Panda Security

5 gwiazdek dla rozwiązań biznesowych Panda Security
Zobacz więcej zdjęć »
W najnowszej recenzji prestiżowego magazynu SC Magazine, aż dwa produkty firmy Panda Security: Panda GateDefender Integra oraz Panda Security for Business otrzymały najwyższą ocenę – 5 gwiazdek. Rozwiązania Panda dla firm zyskują uznanie dzięki skutecznym funkcjom ochrony i dobrej cenie.

Firma Panda Security, lider zabezpieczeń działających w modelu Cloud Security, poinformowała, że dwa z jej rozwiązań dla małych i średnich firm, Panda GateDefender Integra (http://www.pspolska.pl/produkty/gatedefender_integra/) i Panda Security for Business v4.05 (http://www.pspolska.pl/produkty/security_for_business/) otrzymały 5 gwiazdek w teście przeprowadzonym przez SC Magazine, magazyn dla profesjonalistów z branży bezpieczeństwa IT.

W recenzji SC Magazine chwali rozwiązanie Panda GateDefender Integra za doskonałą cenę i funkcje ochrony. To kompleksowe urządzenie UTM (Unified Threat Management) zapewnia firmom scentralizowaną ochronę brzegową przed wszelkimi typami zagrożeń internetowych i zawiera takie moduły jak firewall, IPS, VPN, ochrona przed złośliwymi kodami, filtr zawartości, antyspam i filtrowanie stron internetowych. Dzięki Panda GateDefender Integra firmy mogą w ciągu kilku minut zainstalować i uruchomić ochronę całej sieci bez potrzeby interwencji użytkownika, co czyni je jedynym na rynku rozwiązaniem typu „plug&protect".

SC Magazine ocenił także na 5 gwiazdek Panda Security for Business, kompleksowy system zabezpieczający dla małych i średnich firm, za łatwy proces instalacji, doskonałe funkcje ochrony i dokumentację produktu. Dodatkowo, magazyn podkreślił, że produkt oferuje „wiele funkcji i szerokie wsparcie dla różnych systemów operacyjnych i urządzeń". Panda Security for Business jest jedynym rozwiązaniem zapewniającym lokalne zabezpieczenie bram, sieci e-mail i punktów końcowych, które korzysta z natychmiastowej, automatycznej ochrony przed zagrożeniami, opartej na technologii Cloud Computing, zachowując wszystkie możliwości wewnętrznej kontroli zabezpieczeń.

Biznesowe rozwiązania Panda Security już wcześniej otrzymywały szereg pozytywnych recenzji. Jest wśród nich kwietniowa 4-gwiazdkowa ocena SC Magazine dla Panda GateDefender Performa 9500 (http://www.pandasecurity.com/enterprise/solutions/gatedefender-performa/), kompleksowego rozwiązania umożliwiającego wysoko wydajne filtrowanie stron internetowych i ochronę obwodową przed zagrożeniami internetowymi i spamem.

Jak wszystkie produkty firmy, linia Panda GateDefender oraz Panda Security for Business korzystają z unikalnej bazy danych Kolektywnej Inteligencji opracowanej przez Panda Security. Kolektywna Inteligencja wykorzystuje wiedzę i doświadczenie milionów użytkowników, zapewniając firmom najbardziej kompleksową, natychmiastową i nieinwazyjną ochronę przed znanymi i nieznanymi zagrożeniami.

Więcej informacji o rozwiązaniach Panda Security dla firm na stronie: http://www.pspolska.pl/homecorp/

O firmie Panda Security

Założona w 1990 roku firma Panda Security jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań zabezpieczających opartych na technologii Cloud Computing. Produkty firmy są dostępne w ponad 23 językach i korzystają z nich miliony użytkowników w 195 krajach na całym świecie. Panda Security to pierwsza firma z branży security IT, która wykorzystała możliwości Cloud Computing wraz z technologią Kolektywnej Inteligencji. Ten innowacyjny model ochrony może każdego dnia automatycznie zanalizować i klasyfikować tysiące nowych próbek złośliwych programów, gwarantując firmom i użytkownikom domowym najbardziej efektywną ochronę proaktywną przeciwko zagrożeniom pochodzącym z internetu, przy minimalnym wpływie na wydajność komputera. Panda Security posiada 56 biur na całym świecie, a główne siedziby firmy mieszczą się w Kalifornii oraz w Hiszpanii.

W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB. Programy dostępne są również w Media Markt, Saturn Planet, Empik, Euro RTV AGD oraz sieciach Komputronik i Vobis.

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl
Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.com
Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »