Moda » Odzież

6. Fashion Week Poland w toku

6. Fashion Week Poland w toku
Zobacz więcej zdjęć »
Oficjalne rozpoczęcie tegorocznej wiosennej edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland odbyło się 19 kwietnia w andel’s Hotel Łódź pokazem marki Tarakanova. Dzień wcześniej warsztaty Let Them Know miały miejsce w hotelu, który w ciągu całego święta mody gości największe gwiazdy wydarzenia.

6 edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland, która odbywa się od 18 do 22 kwietnia w Łodzi, przyciągnęła uwagę europejskiego świata mody w jeszcze większym stopniu niż jej poprzednie edycje. Jednym z partnerów wydarzenia jest andel's Hotel Łódź, który od samego początku jest mocno związany z polskim tygodniem mody.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


„andel's Hotel Łódź to hotel, który podąża za najnowszymi trendami i stawia sobie za cel promocję regionu w kraju i za granicą. Idee Fashion Week Poland są nam bardzo bliskie, dlatego od samego początku współpracujemy z jego organizatorami i gościmy najważniejszych VIP-ów świata mody. Szczególnie mocno angażujemy się w promocję młodych twórców: każdorazowo gościmy warsztaty Let Them Know, podczas jesiennych edycji - galę Re-Act Fashion i współpracujemy z Agatą Wojtkiewicz, która była obecna na Vienna Fashion Week i London Design Festival. Trzymamy kciuki za jej sukces, jak również za dalszy rozwój Fashion Week Poland." - przyznaje Anna Olszyńska, General Manager andel's Hotel Łódź.

Moda na światowym poziomie w andel's Hotel Łódź
W tym roku w andel's Hotel Łódź odbyło się uroczyste otwarcie 6 edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Pokazem rozpoczynającym była prezentacja męskiej marki Tarakanova z Białorusi. Ludmila Tarakanova pokazała swoją najnowszą męską kolekcję, w której różnorodność kształtów osiągnięta została poprzez połączenie materiałów o różnej teksturze, od jedwabiu, przez tweed po wełnę, a dbałość o detale była widoczna w drobiazgowej aranżacji wewnętrznej strony ubrań. Zanim jednak zaprezentowano jej kolekcję widzowie obejrzeli stroje zaprojektowane przez studentów łódzkiej ASP. Sala balowa hotelu andel's była zapełniona po same brzegi, a pokazy były transmitowane dodatkowo na żywo w internecie. Galę otworzyła prezydent miasta Łodzi Hanna Zdanowska, a wśród gości znalazły się znane postaci świata mody, m.in. Marcellous L. Jones, ikona paryskiego świata mody i naczelny the Fashion Insider czy Jacek Kłak, szef Fashion Week Poland.

Świat mody w Łodzi
W tym tygodniu do Łodzi przybędzie tysiące fanów mody z całego świata, w tym blisko 500 przedstawicieli mediów międzynarodowych, m.in. ELLE, Zink Magazine z Nowego Jorku, portugalskiego Hitmag czy włoskiego Collezioni, oraz największych polskich tytułów, w tym KMAG i Fashion TV. Prosto z Londynu przyjechał Marios Schwab, ulubiony projektant Kate Moss i Sarah J. Parker. Pojawiła się również Marlena Woolford, wykładowca wielu uczelni artystycznych i dziennikarka mody z magazynu Stylus, która poprowadziła panel warsztatów Let Them Know. Wzorem ubiegłych edycji odbyły się one pierwszego dnia Fashion Week w wyjątkowej atmosferze łódzkiego hotelu andel's Łódź. W warsztatach wzięło udział ok. 50 osób, którzy pogłębili swoją wiedzę na temat prowadzenia firmy modowej w nowoczesny i skuteczny sposób. Wieczorem 18 kwietnia Marlena Woolford spotkała się w andel'sie również ze studentami Politechniki Łódzkiej.

andel's Hotel Łódź - fashion & design
Nowoczesne wzornictwo jest obecne w andel's Hotel Łódź na każdym kroku. Unikalny design hotelu, łączący historyczną architekturę i najnowsze trendy, zachwyca zarówno gości, jak również międzynarodowych ekspertów, którzy dali temu wyraz wyróżniając hotel w wielu profesjonalnych konkursach. andel's angażuje się również w projekty artystyczne, prezentując prace współczesnych designerów, fashion designerów i artystów. Łódź Design Festival, FashionPhilosophy Fashion Week Poland, warsztaty Agaty Wojtkiewicz „White - wszystko o ślubach" czy autorska wystawa „Long Time no see" to tylko niektóre z nich. W hotelu w ramach stałej ekspozycji można oglądać również prace współczesnych artystów, m.in. Grzegorza Drozda, Uli Tarasiewicz czy Magdy Hueckel. Współczesny design andel's Hotel Łódź harmonizuje z historyczną budowlą, a zrewitalizowane wnętrza dawnej fabryki Izraela Poznańskiego stanowią idealną oprawę dla prezentacji dzieł sztuki, nowoczesnego wzornictwa czy kolekcji modowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Vienna_International

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »