Gospodarka » Narzędzia

72 zęby w warsztacie

72 zęby w warsztacie
Zobacz więcej zdjęć »
Rękojeść z grzechotką to podstawa każdego warsztatu mechaniki pojazdowej. Ze względu na dużą ilość zastosowań profesjonalni producenci oferują szeroki wachlarz produktów tego rodzaju. Po raz kolejny swoją ofertę rękojeści rozszerzyła także marka NEO, przedstawiając nową „grzechotkę” o rozmiarze ¼”.

Nowe rękojeść z grzechotką NEO o rozmiarze ¼” jest przystosowana do pracy zarówno z nasadkami, jak i z końcówkami wkrętakowymi.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Narzędzie zostało wyprodukowane zgodnie z normą DIN 3122. Korpus rękojeści wykonano z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej (CrV). Uchwyt rękojeści został pokryty dwumateriałową powłoką. Wewnętrzna część uchwytu została wykonana z twardego, odpornego materiału, a zewnętrzna z miękkiego tworzywa. Pozwala to na zachowanie odpowiedniej trwałości precyzyjny, 72-zębowy mechanizm zapadkowy. Pozwala to na bardzo dokładną pracę, nawet w przypadku niewielkich elementów.

Mechanizm grzechotki wykonano z bardzo trwałej stali  chromowo-molibdenowej (CrMo). Zastosowanie tego stopu w najbardziej narażonym na uszkodzenie lub zużycie elemencie narzędzia znacznie podnosi jego wytrzymałość. Nowa grzechotka, tak jak wszystkie narzędzia mechaniczne w ofercie NEO, została objęta 25-letnim okresem gwarancyjnym.

Więcej informacji na temat nowej rękojeści z grzechotką oraz pozostałych narzędziach marki NEO można znaleźć na stronie www.neo-tools.com.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NEO
http://www.neo-tools.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »