Kultura, sztuka » Kultura

9 kwietnia wystartował konkurs na Najpiekniejszą Czyżyńską Palmę Wielkanocną

9 kwietnia wystartował konkurs na Najpiekniejszą Czyżyńską Palmę Wielkanocną
Zobacz więcej zdjęć »
9 kwietnia Centrum Handlowe Czyżyny zainaugurowało pierwszą edycję prestiżowego konkursu na Najpiękniejszą Czyżyńską Palmę Wielkanocną. Prace zaproszonych do konkursu placówek można oglądać i na nie głosować do 16 kwietnia do godziny 12.00.

Tego dnia o godzinie 16.00 ogłoszeni zostaną zwycięzcy plebiscytu. Wyniki przekażą: Barbara Błaszczyk – dziennikarka i florystka oraz Krystyna Reinfuss-Janusz  – etnografka, zawodowo związana z Muzeum Etnograficznym w Krakowie.

 

 

Do konkursu na Najpiękniejszą Czyżyńską Palmę Wielkanocną przystąpiły wybrane i zaproszone placówki edukacyjne z najbliższej okolicy Centrum.  Na wybrane prace można głosować do 16 kwietnia do godziny 12.00. Również tego dnia o godzinie 16.00  podczas uroczystej gali zostaną ogłoszone wyniki plebiscytu. Zwycięzcy konkursu odbiorą atrakcyjne nagrody w postaci zestawów sprzętu multimedialnego, dopasowanego do potrzeb wybranych placówek, ufundowane przez Centrum Handlowe Czyżyny. Wystawa prac będzie dostępna do 23 kwietnia.

 

Centrum Handlowe Czyżyny – to największe centrum handlowe w Krakowie-Nowej Hucie. Zlokalizowane przy ul. Medweckiego 2 jest dogodnie położone zarówno dla klientów dojeżdżających samochodem, jak i komunikacją miejską. Przy centrum znajduje się przystanek autobusowy, kursuje także bezpłatny autobus hipermarketu Carrefour. Znajdują się tu sklepy sieci: Carrefour, Leroy Merlin, Euro RTV AGD, JYSK, a także butiki z modnymi markami odzieżowymi oraz liczne punkty gastronomiczne i usługowe.  Za wynajem i zarządzanie budynkiem odpowiada firma DTZ.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MagdalenaZ

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »