Technologie » Komputery

9 z 18 ministerstw stosuje oprogramowanie QNT – trwa kampania firmy QNT Systemy Informatyczne

9 z 18 ministerstw stosuje oprogramowanie QNT – trwa kampania firmy QNT Systemy Informatyczne
Zobacz więcej zdjęć »
Pod koniec listopada wystartowała kampania promocyjna firmy QNT Systemy Informatyczne, producenta oprogramowania wspierającego zarządzanie.

Hasło kampanii: „9 z 18 ministerstw stosuje oprogramowanie QNT. Twój urząd jeszcze nie?” ma zwrócić uwagę na fakt, że systemy wykorzystywane przez kluczowe urzędy państwa są dostępne dla wszystkich instytucji publicznych, niezależnie od typu i wielkości.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

- W kampanii przekazujemy czytelny komunikat – nasze oprogramowanie wybierają najbardziej wymagający klienci, a przy tym jest ono dostępne dla każdej instytucji, niezależnie od jej wielkości i zakresu wykonywanych zadań – mówi Aleksandra Krawczykowska-Więcław, dyrektor ds. handlowych w QNT Systemy Informatyczne. – Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sektorze administracji publicznej dokładnie znamy potrzeby tego odbiorcy i możemy mu zaoferować produkt dopasowany „na miarę”, spełniający wszystkie wymogi dotyczące instytucji publicznych. To daje przewagę naszym rozwiązaniom nad produktami oferowanymi przez konkurencję, które często są zbyt uniwersalne i ich dostosowane do specyficznych potrzeb klienta jest kłopotliwe i wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Kampania wizerunkowa obejmuje publikację reklam w czasopismach specjalistycznych („Gazeta Samorządu i Administracji”, Rachunkowość Budżetowa”, „Dyrektor Szkoły”, „IT w Administracji”), emisję banerów w wybranych serwisach internetowych (publiczni.pl, portalsamorzadowy.pl, samorzad.pap.pl, abc.com.pl) oraz wysyłkę mailingu do instytucji administracji państwowej i samorządowej. Przygotowano też materiały drukowane oraz dedykowaną stronę: http://www.qnt.pl/polecani.

- Na specjalnej podstronie można zapoznać się z korzyściami płynącymi z wyboru naszych systemów oraz złożyć niezobowiązujące zapytanie. Każde zapytanie wysłane do nas do 31 stycznia 2012 r. premiujemy specjalnym rabatem i prezentem - niespodzianką – dodaje Aleksandra Krawczykowska-Więcław.

QNT Systemy Informatyczne to firma założona ponad 20 lat temu w Gliwicach. Zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem systemów informatycznych dla urzędów państwowych i samorządowych, szkół i innych placówek oświatowych, wymiaru sprawiedliwości oraz przedsiębiorstw.

Kontakt dla mediów: Adam Zych  adam.zych@qnt.pl  32 786 91 08Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

QNT Systemy Informatyczne
http://www.qnt.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »