Firma » Praca

Budżet zadaniowy- nowe kompetencje potrzebne od zaraz

Budżet zadaniowy-  nowe kompetencje potrzebne od zaraz
Zobacz więcej zdjęć »
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu przy wsparciu firmy QNT Systemy Informatyczne uruchamia Akademię QNT- pierwszy w południowej Polsce tego typu projekt pozwalający na zdobycie kwalifikacji niezbędnych w jednostkach publicznych działających według nowych reguł budżetowania zadaniowego.

Skąd całe to zamieszanie?

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wprowadzenie w jednostkach budżetowych nowoczesnych metod zarządzania i kontrolowania finansów przez budżetowanie zadaniowe to krok w stronę wzrostu efektywności i przejrzystości w finansach publicznych. Lecz całkowicie nowa metodologia działań i nowoczesne narzędzia informatyczne, pozwalające na zastosowanie jej w praktyce to nie wszystko. Niezbędne jest też wykształcenie grona nowych specjalistów i rozbudowa kompetencji istniejących kadr jednostek budżetowych. Aby rynek pracy mógł nadążyć za zmianami administracyjnymi, a nawet wyprzedzić powstające zapotrzebowanie, konieczne są inicjatywy takie, jak Akademia QNT.

Czym jest Akademia QNT?

Studia podyplomowe „Budżetowanie Zadaniowe i Rachunkowość Sektora Finansów Publicznych" uruchamiane w ramach Akademii QNT to pierwsza tego typu inicjatywa w rejonie południowej Polski. Jest to projekt, który powstał jako owoc współpracy kadry akademickiej reprezentującej renomowaną uczelnię- Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu- wraz ze specjalistami firmy QNT Systemy Informatyczne. Dzięki temu unikatowemu połączeniu możliwe stanie się przekazanie słuchaczom zarówno bogatej wiedzy teoretycznej, jak i niezbędnych umiejętności praktycznych rozwijanych poprzez cykl wykładów audytoryjnych, warsztatów, ćwiczeń, konwersacji i laboratoriów. Absolwenci Akademii QNT będą stanowić forpocztę nowoczesnej kadry przygotowanej do pełnienia obowiązków na wszelkich stanowiskach finansowych i zarządczych w zreorganizowanych jednostkach sektora publicznego.

Więcej informacji na temat programu studiów oraz procesu rekrutacyjnego można odnaleźć na specjalnie przygotowanej stronie internetowej: http://www.qnt.pl/akademia-qnt.

QNT Systemy Informatyczne Sp. z o.o. to Polska firma informatyczna, która od ponad 20 lat specjalizuje się w tworzeniu i  wdrażaniu systemów informatycznych w urzędach państwowych i samorządowych, szkołach i innych placówkach oświatowych, wymiaru sprawiedliwości oraz w przedsiębiorstwach. Firma QNT wypracowała silną pozycję na rynku i  zdobyła zaufanie szerokiego grona Klientów, w tym najważniejszych instytucji rządowych- już 9 z 18 ministerstw stosuje  oprogramowanie QNT.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

QNT Systemy Informatyczne
http://www.qnt.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »