Firma » Praca

Adam Zdrzałek nowym Dyrektorem Generalnym UBISOFT w Polsce

Adam Zdrzałek nowym Dyrektorem Generalnym UBISOFT w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Ubisoft poinformował dziś o mianowaniu Adama Zdrzałka na nowego Dyrektora Generalnego polskiego oddziału firmy

Zadaniami Adama Zdrzałka będą: umocnienie na polskim rynku pozycji Ubisoft i szerokiej gamy należących do niego marek, poszerzenie sieci dystrybucji oraz wzmocnienie zespołu sprzedażowego, między innymi poprzez nawiązanie partnerskich umów z lokalnymi sieciami handlowymi. Warszawskie biuro Ubisoft zostało otwarte w ubiegłym roku, a jego bazę stanowił zespół zajmujący się marketingiem, PR oraz logistyką. Nowy dyrektor, wraz z zespołem ma zadbać o sprawne wprowadzenie na rynek gier, których premiery zapowiedziano na okres świąteczny, w tym Assassin’s Creed II.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Adam Zdrzałek przeszedł do Ubisoft po ponad trzech latach pracy dla Philips Poland, gdzie pełnił funkcję Dyrektora ds. Sprzedaży w dziale Consumer Lifestyles oraz Dyrektora Naczelnego działu Consumer Electronics. Wcześniej zdobywał doświadczenie w czołowych firmach, jak Unilever, czy Browar Żywiec, stanowiący cześć Heineken Group.

Działalność w Polsce jest kluczowym elementem strategii Ubisoft, polegającej na rozwijaniu rynku wschodnioeuropejskiego - mówi Alain Corre, Dyrektor Zarządzający Ubisoft dla regionu EMEA. Cieszę się, że Adam Zdrzałek zasilił nasz zespół menedżerski. Mam głębokie przekonanie, że doświadczenie zdobyte przez niego na rynku konsumenckim przysłuży się naszej firmie – dodał Corre.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

p.wrona

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »